Adéla Měrková

Nabírá
Zobrazeno - 1313x Uloženo - 0x

O mně

Jmenuji se Adéla Měrková a sportu se aktivně věnuji celý svůj život. Po úspěšném dokončení kurzu v roce 2019 jsem držitelkou III. licence trenéra.

Od svých dvanácti let jsem byla členka české gymnastické reprezentace, ale kvůli vážnému zranění lokte jsem byla nucena ukončit svoji gymnastickou kariéru v 17 letech. Avšak svůj sportovní smysl jsem našla v parkouru, kterému se teď věnuji na profesionální úrovni a díky dobré přípravě z gymnastiky jsem se v roce 2019 dostala do parkourové reprezentace.

Parkour je o seberozvoji, propojení těla a mysli, a cílem je naučit se plně ovládat své tělo při jakémkoliv pohybu. Parkour je úplně pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy lidí. Jde o pohybové dovednosti, které se dají dělat kdekoliv a kdykoliv.

Moje tréninky jsou vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé a jsou přizpůsobené k věku a pohybovým dovednostem jednotlivých klientů. Potenciální klient může být, buďto úplný začátečník, který má cíl naučit se například salto vzat, nebo člověk, který se chce zlepšit ve svých pohybových aktivitách ať už jsou jakékoliv. V podstatě jsem schopná udělat trénink šitý na míru pro kohokoliv.

Tréninky by probíhaly buďto venku (převážně v nově postaveném velkém parkourovém parku ve Stromovce, anebo v jakékoliv pražské tělocvičně (nejlépe však v multifunkční plně vybavené hale v Hostivaři), případně po domluvě s klientem jinde.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

- Mistryně ČR (2019)
- 2. místo na Světovém poháru (Francie 2019)
- 2. místo na Urban Games (Maďarsko 2019)

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Trénink na vámi vybraném místě

Videa

FIG Virtual Parkour Freestyle Competition Women's 2nd Place

Služby

1
Individuální lekce
Dohodou

Individuální trénink dělaný na míru pro jakéhokoli ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Trénuji také tyto sporty

Adéla Měrková
Nabírá
0

0 hodnocení

Adéla Měrková

 

Praha
(+ 1 další )