Karim Hamouche

Nabírá
Zobrazeno - 545x Uloženo - 1x

O mně

už od malička jsem byl sportovním nadšencem po mém příjezdu do české republiky z rodného Alžírska jsem začal hrát fotbal a sport vždycky miloval. Začalo to mou profesionální fotbalovou kariérou, kterou jsem ale ve 22 letech ukončil, jelikož jsem se rozhodl jít jiným životním směrem a věnovat se škole.  Moje vášeň pro sport avšak přetrvala, a proto jsem se rozhodl udělat si Master Trainer trenérské zkoušky a rozhodl se stát osobním trenérem. Miluju sport a zdravý životní styl. Trénuji už přes 5 let a chci lidem pomoct k jejím vysněným postavám či jednoduše zlepšit jejich fyzické a psychické zdraví.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Potom co jsem ukončil svoji aktivní fotbalovou kariéru, jsem se naučil disciplíně a vytrvalosti. Chci mít zdravé a vitální tělo jak jen to půjde a proto jsem se rozhodl stát se trenérem. specificky Fitness se věnuji už přes 5 let a snažím se k němu přistupovat holisticky ne jen tréninky v posilovně, ale i metody jak zlepšit mentální zdravý jako otužování, dechová cvičení či meditace a spánková hygiena.

Exkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Sparing

Služby

1
Osobní trenér
600 - 900 Kč

- silový trénink - funkční trénink ...zobrazit více

Hodnocení (3)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Kamel

Un entraîneur professionnel sympa attentif il fais très bien son travail je m’avance très bien dans mon but avec lui et j’ai beaucoup aimé ça façon de parler et la très bonne Maîtrise la communication avec moi sans oublier le prix très Correct Bravo coach KARIM

28. 4. 2022
5

Adam

S Karimem trénuji už měsíc, a dali jsme si za cíl zbavit se do léta 20kg přebytečné váhy. Už po měsíci máme za sebou půlku práce. Jako člověk sem dostal nový start do života a přístup trenéra Karima si nemůžu vynachválit. Je to neuvěřitelný sympaťák a makat s ním je prostě bomba! Doporučuji každému!!!!! Díky němu jsem zase šťastný!!

28. 4. 2022
5

Tadeáš

Vyzkoušel sem už spousty trenéru ale trenér Karim má tak velkou empatii, že se jeho přistup okamžitě vryje do kůže. Sám sem dříve nebyl schopen sportu věnovat více než hodinu týdně. S trenérem Karimem teď trénuji 3x týdně a je to jen jeho zásluha. Cvičení mě najednou baví, dodává mi každodenní motivaci pracovat dál i v mé vlastní práci mám díky němu o 60% lepší výsledky. Doporučuji každému kdo chce vážně peníze investovat do sebe, ne jen do trenéra který Vám nedá zpětný servis. Trenér Karim je vážně ta nejlepší volba jak si trénink maximálně užít a zároveň si začít vážit vlastní osoby. Buď jeho klientem co nejdřív, neboť tento trenér to dotáhne vážně daleko. A já mu za Vše ohromně děkuji!

28. 4. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt