Karolína Kučerová

Nabírá
Zobrazeno - 745x Uloženo - 1x

O mně

Ahoj!

Zda mě ještě neznáš, jmenuji se Karolína Kučerová, fitness se věnuji od roku 2017. Od mala jsem byla ke sportu velmi aktivní, několik let jsem hrála fotbal, tenis, kin ball, závodně plavala.. Ale v posilovně jsem zjistila, že tohle bude to pravé pro mě. Baví mě se neustále zlepšovat, objevovat nové věci, tudíž netrvalo dlouho a fitness jsem si zamilovala. Od té doby na sobě nepřestávám pracovat, chci umět, vědět stále víc a víc..


Vždy se precizně snažím, aby tréninky byly efektivní, ale hlavně pro člověka zábavné a zdravotně bezpečné, ale zároveň vás chci dovést k vytouženému cíli. Snažím se o odstranění bolesti zad, kloubů. Důležité je správné dýchání u cvičení a držení těla i v běžném životě.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Úspěšné absolvování trenérského kurzu instruktor,  suplementační postupy ve fitness a silových sportech, posilování na závěsných systémech, základy a zásobník cviků pro trénink na doma, sestavení fitness tréninku a mnohé více. 

Několik spokojených klientů.

Exkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Trénink dětí

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Komplexní diagnostika zdravotního stavu

Psychologická příprava

On-line koučink

Trénink na vámi vybraném místě

Sparing

Příprava studentů ke zkouškám

Služby

1
Osobní fitness trenér
500 Kč

1) Osobní ukázkový trénink - 60-90 minut. ...zobrazit více

Hodnocení (4)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Kateřina

Mohu jen doporučit.☺️ Kája je skvělá trenérka, vše dostatečně vysvětlí a ukáže. Pokud má člověk nějaký zdravotní problém zvládá pracovat i s tím. Je ochotná se na všem domluvit a má pochopení. ☺️ Při tréninku se snaží dostat maximum, ale za to nejde přes něco co nejde. Opravdu profesionální přístup a milé, přátelské chování.☺️

6. 8. 2022
5

Eliška

Mohu říct že cvičení mě nebavilo, ale díky Káje jsem přišla že mě to naplňuje a baví čím dál víc! skvělý profesionální přístup! Za mě DOPORUČUJI všemi 10!

6. 8. 2022
5

Kristýna

Kája je mladá sympatická slečna a člověk na svém místě. Dokáže se vším poradit. Trénink vede parádně dohlíží nebojí se říci opravuje když člověk dělá chybu ukáže a poradí. Není problém se s ní domluvit vždy se snaží vyjít maximalně vstříc. Takže kdo přemyšlí o trenérovi Káju Vám mohu jedině doporučit. 👍👍👍

6. 8. 2022
5

Kristýna

Karolína je milá, sympatická a krásná slečna. Svoje tréninky vede na skvělé úrovni. Se vším Vám pomůže zodpoví všechny otázky a je tu kdykoliv pro Vás. Spolupráci s Kájou Vám můžu jedině doporučit.

14. 2. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

refline příspěvky

Karolína Kučerová
Pořadatel akce

Na 7. 8. 2022 v Odborářů, Pardubice II chystáme Spolupráce.

3-4 tréninky týdne
Strava dle period