Karolína Kučerová

Nabírá
Zobrazeno - 214x Uloženo - 0x

O mně

Ahoj!

Zda mě ještě neznáš, jmenuji se Karolína Kučerová, fitness se věnuji pouhé 2 roky. Od mala jsem byla ke sportu velmi aktivní, několik let jsem hrála fotbal, tenis, kin ball, závodně plavala.. Ale v posilovně jsem zjistila, že tohle bude to pravé pro mě. Baví mě se neustále zlepšovat, objevovat nové věci, tudíž netrvalo dlouho a fitness jsem si zamilovala. Od té doby na sobě nepřestávám pracovat, chci umět, vědět stále víc a víc..


Vždy se precizně snažím, aby tréninky byly efektivní, ale hlavně pro člověka zábavné a zdravotně bezpečné, ale zároveň vás chci dovést k vytouženému cíli. Snažím se o odstranění bolesti zad, kloubů. Důležité je správné dýchání u cvičení a držení těla i v běžném životě.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Úspěšné absolvování trenérského kurzu instruktor,  suplementační postupy ve fitness a silových sportech, posilování na závěsných systémech, základy a zásobník cviků pro trénink na doma, sestavení fitness tréninku a mnohé více. 

Několik spokojených klientů.

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Komplexní diagnostika zdravotního stavu

Psychologická příprava

On-line koučink

Trénink na vámi vybraném místě

Sparing

Služby

1
Osobní fitness trenér
400 Kč

1) Osobní ukázkový trénink - 60-90 minut. ...zobrazit více

Hodnocení (1)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Kristýna

Karolína je milá, sympatická a krásná slečna. Svoje tréninky vede na skvělé úrovni. Se vším Vám pomůže zodpoví všechny otázky a je tu kdykoliv pro Vás. Spolupráci s Kájou Vám můžu jedině doporučit.

14. 2. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt