Pavel Prochorov

Nabírá
Zobrazeno - 1544x Uloženo - 4x

O mně

Zdravím všechny tenisové nadšence.

Jmenuji se Pavel Prochorov a nabízím služby profesionálního tenisového trenéra. Zaměřuji se na trénování závodních hráčů a věřím, že vzhledem k mé dlouholeté profesionální kariéře, mohu své budoucí svěřence dostat na úroveň vrcholového tenisu. Mé tréninky jsou komplexní a zaměřují se na každý aspekt, který je zásadní pro profesionální tenis.

Jak říkával můj osobní trenér: „Profesionální tenis je jako mozaika. Aby se z hráče stal opravdu profesionál, musí se jedinec zaměřovat na každou část mozaiky.“ Tyto části mozaiky začínají od techniky, talentu, fyzických předpokladů, vedou přes mentální a psychologické dovednosti a končí jako u každého sportu - u 100% dřiny a obětování všeho k dosažení svého cíle. Věřím, že i s minimálním talentem, může hráč dosáhnout díky profesionálnímu přístupu a dřině, vrcholových výsledků. Mojí prací je zajistit, aby co nejvíce částí této mozaiky byly u budoucího hráče či hráčky naplněné a zejména své svěřence neustále motivovat a být jim oporou v cestě za jejich snem.

Díky svému profesionálnímu přístupu, mohu hráče, který mi dají důvěru, dostat na vrcholovou úroveň. Veškeré informace o mé představě tréninku s radostí poskytnu na osobní schůzce.

Kontaktujte mě, vysvětlím vám detaily naší spolupráce a společně se vrhneme na velmi složitou a trnitou cestu, která ovšem stojí opravdu za to.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Tenis jsem hrál na profesionální úrovni od mladších žáků až po dospělé a mám bohaté zkušenosti z oblasti profesionálního tenisu a trénování. Během své kariéry jsem dosáhl těchto výsledků:
Dorost – 77. místo celostátní žebříček
Dospělí – 83. místo celostátní žebříček
Za svojí kariéru jsem v dorostu a dospělých vyhrál 18 turnajů a na dalších 40 jsem se umístil na prvních 4 pozicích.
V dospělých jsem hrál 2. ligu a 3. nejlepší německou ligu na první pozici v soupisce.

Tyto výsledky jsem dosáhl pouze "samotréninkem" a sparingama, jelikož mi finanční situace nedovolovala trénovat s opravdovými trenéry. Od svých 15 let až po 19 let jsem trénoval tudíž bez jakéhokoliv trenéra.

Nejlepší výsledky jsem začal mít až v 19-ti letech, kdy jsem začal trénovat na TK Sparta. Trénoval jsem zde s ATP hráči a po 6-ti měsících tréninků jsem měl řadu výher na ATP Futures turnajích, kde jsem porážel hráče na úrovních 700 – 1100 ATP žebříčku. Kariéru jsem musel ukončit z důvodu zranění.

Po ukončení své tenisové kariéry jsem trénoval profesionální hráčky v Miami po boku Aivarse Dekmaierse. V ČR jsem posléze trénoval závodní i rekreační hráče. Jsem licencovaný trenér a mám bohaté zkušenosti z oblasti trénování

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Video analýza

On-line koučink

Odborný doprovod na závody

Sparing

Videa

Trénink na Spartě

Služby

1
Individuální trénink
500 Kč

Trénink probíhá 60 minut.

2
Sparing
300 Kč

Je možné se domluvit na tréninkovém zapase Uved ...zobrazit více

3
Osobní trenér
Dohodou

Komplexní a osobní práce se závodním hráči. Poskyt ...zobrazit více

Hodnocení (3)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Milan

7. 4. 2021
5

Tomáš

27. 2. 2021
5

Tomáš

Hodně mluví, ale sympaťák :)

3. 2. 2021

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt