FAQ - Časté dotazy

 

Obecné dotazy

Jaký je cíl refcoach? + -

Naším cílem je vytvořit profesionální sportovní prostředí, kde se bude scházet široká komunita sportovních nadšenců. Spojujeme uživatele a trenéry ze všech sportů. Vytváříme pro vás zajímavé články a videa obsahující sportovní tipy, informace a rozhovory.

Pro uživatele

Jaké jsou výhody registrace? + -

Registrovaný uživatel může kontaktovat trenéra pro domluvu tréninku a následně trenéra i hodnotit. Bez registrace se s našimi trenéry nespojíte.

Jak se mohu registrovat? + -

Zaregistrujte se přes tlačítko „Přihlášení/Registrace“. Můžete zvolit registraci lokální neboo přes Facebook. Není to nijak náročné.

Je registrace zpoplatněná? + -

Registrace je pro všechny zdarma.

Pokud jsem registrovaný jako uživatel a chtěl bych se stát refcoach trenérem, musím si zakládat nový profil? + -

Nemusíte. Stačí, když si rozšíříte profil. V takovém případě se stanete trenérem a zároveň stále budete moci trenéry poptávat. V sekci „Můj profil“ nalezněte záložku „Stát se trenérem“ a postupujte podle pokynů.

Co znamená, pokud má trenér na profilu štítek „Nenabírá“? + -

Daného trenéra můžete hodnotit nebo si ho přidat do sekce Oblíbení trenéři. Můžete jej také kontaktovat, ale počítejte s tím, že může odpovědět později. Na trénink se s vámi domluví, až změní štítek na „Nabírám“.

Pro trenéry

Jak náročná je registrace a vytvoření nabídky sportu? + -

Připravili jsme pro vás jednoduchý postup, takže se nemusíte obávat. Vaše nabídka může být zveřejněná na hlavní stránce už do 20 minut od registrace.

Je inzerce služeb zpoplatněná? + -

Inzerce služeb zpoplatněná není. Refcoach nepožaduje žádné provize ani poplatky.

Mohu nabízet pouze sportovní služby? + -

Refcoach je sportovní portál, tudíž se zaměřujeme hlavně na sport a volnočasové aktivity.

Co když při vytváření sportu nevidím svou kategorii sportu? + -

I na to jsme připraveni. V takovém případě vyberete možnost „Jiný“ a napíšete sport, který chcete nabízet. Mezitím vyplníte všechny další údaje. Váš požadavek co nejrychleji zpracujeme. Jakmile váš sport schválíme, nabídka se automaticky zveřejní.

Co mám dělat, když o mě někdo zveřejní špatné reference, které nejsou pravdivé? + -

V takovém případě se neváhejte na nás obrátit. Zkontrolujeme, zda reference splňují veškeré náležitosti obchodních podmínek našeho webu a zda neporušují zákonem daná práva. Pokud je podle vás reference nepravdivá, kontaktujeme uživatele s žádostí o vysvětlení a upřesnění situace. Zároveň posoudíme i důvěryhodnost uživatele na základě našeho interního bonitního systému, abychom mohli daný případ správně vyhodnotit. Mějte na paměti, že reference jsou subjektivní a pokud technický tým posoudí, že reference není nijak závadná a uživatel je důvěryhodný, vyhrazujeme si právo ponechat negativní referenci zveřejněnou. A to především proto, že reference mají sloužit ke svobodnému vyjádření uživatelů ke službám trenérů. Nemusíte se obávat, že by vás ojedinělé negativní reference měly poškodit. V případě, že budete poskytovat kvalitní služby a budete mít řadu kladných referencí, dojde v rámci našeho algoritmu k určitému znehodnocení ojedinělé negativní reference.

Jsou mé kontaktní údaje veřejné? + -

Nejsou, vaše kontaktní údaje uvidí pouze registrovaní uživatelé.

Pokud mi při vytváření sportu vypadne internet nebo se restartuje počítač, přijdu o všechny informace, které jsem do té doby vyplnil? + -

O své údaje nepřijdete, svůj rozpracovaný sport naleznete v sekci "Moje sporty". Zvolíte tlačítko "Dokončit" a můžete pokračovat tam, kde jste skončili.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Neváhejte nás kontaktovat.
Napište nám