O nás

 

Co je cílem refcoach?

Naším cílem bylo vytvořit profesionální sportovní prostředí, kde se bude scházet široká komunita sportovních nadšenců. Uživatelé zde mohou vyhledávat trenéry podle jednotlivých sportů a lokality. Rozhodovat se mezi nimi mohou na základě referencí ostatních uživatelů. Součástí webu jsou články obsahující sportovní tipy, zajímavosti a rozhovory.

Díky refcoach najdete vše, co se týká sportu a volnočasových aktivit, na jednom místě.

O nás
49 Počet sportů
102 Počet trenérů
50 Počet hodnocení

Najděte svého ideálního trenéra ještě dnes

Na refcoach má každý trenér svůj profil. Jednotlivé profily trenérů si můžete rozkliknout a přečíst si jejich příběh, dosažené úspěchy a reference. Díky tomu můžete najít trenéra, který vám bude vyhovovat, za opravdu krátký čas.

O nás

Registrujte se jako trenér

Chcete získat nové klienty a budovat si dobré jméno? Vytvořte si profil na refcoach a inzerujte zdarma své služby. Komunikujte přímo se svými potencionálními klienty a kontrolujte návštěvnost své stránky. Připojit se můžete kdykoliv a na jakémkoli zařízení. Důležitou součástí jsou hodnocení uživatelů, která mohou přidávat po tréninku s vámi. Hodnocení vám pomáhají k získávání nových klientů – většina lidí se rozhoduje právě na základě referencí a doporučení.

O nás

Partneři

Zobrazit všechny partnery