refline

Vítejte na refline! Čtěte tipy a rady od samotných trenérů. Najdete zde vše, co se týká sportu a volnočasových aktivit.

Každý rok si dají tisíce lidí za cíl zlepšit svoji postavu, lépe se stravovat a cvičit. Ale až 80% to bohužel nedotáhne do konce. Buď ztratí motivaci nebo se přetíží, zvrtnou kotník, ozve se koleno... Jak začít a nezničit se?
Začátky bývají těžké. V lednu jsme motivovaní a odhodlaní. Kolem nás spousta příspěvků o novém začátku, možnosti změnit svoje tělo, mysl, stravu. A také spousta možností, jak toho dosáhnout. Reklamy na nás skáčou ze všech oken, máme milion udělátek a videí a tak do toho skočíme.
Velmi brzy, zpravidla za 3 – 6 týdnů se ale ukáže, komu to opravdu vydrží. Většina z nás při snaze o lepší já buď ztratí motivaci, nebo to naopak přežene a změna se nekoná. Jak začít správně cvičit a nastavit pravidelnost? 
Abychom nespadli do kategorie „ledňáčků“, kteří v lednu začnou ale také skončí, potřebujeme 2 věci. Pravidelnost a motivaci. A zrovna pravidelnost sami od sebe těžko dodržujeme. Je to něco nestálého, co se většinou učíme až jako dospělí, v touze po životní změně. Vím
...zobrazit více

"Kde plaveme s Happy Swim®"? Samozřejmě, že lekce vedeme především na šesti bazénech v Praze, ale protože naši klienti mají Radost z plavání, tak vždycky když jedou někam do světa, plavky, brýle a naší čepičku berou automaticky s sebou. Máme tak pozdravy z Německa, USA, Islandu, Itálie, Galapág, Thajska, Rakouska, Kanady nebo dokonce z Bhútánu. Více zajímavostí i novinek naleznete na našem Instagramu na @happyswimcz Pokud i Vy chcete konečně mít také Radost z plavání - mrkněte na www.happyswim.cz 😎💛💙🏊

Představuji mé nové prostory na box i cvičení. Rád předávám své cenné zkušenosti od mého trenéra Lukáše konečného, tak i ze svých zápasů. Pravidelně, každé Po,St a Pátek dělám společné tréninky boxu od 18h pro pokročilé i začátečníky.  Úterý a čtvrtek se věnuji individuálním tréninkům po domluvě. Stačí napsat či zavolat, dohodneme se na termínu kdy přijdeš a je to :)  Těším se na všechny z Vás, kteří se ozvou a dorazí 💪

Dneškem jsme odstartovali další kurz Animal Flow! Tentokrát se jedná o online variantu. Kdo se nestihl zapsat ať nezoufá! V únoru začínají další kurzy a to prezenčně na Letné v příjemném studiu Yogarden!
Více info se dozvíte na webu!
A nezapomeňte se hýbat ;)

Do nové sezóny kulečníkové 🎱 HuráLigy s novým městem 🎉. Po úspěchu první sezóny v Praze spouštíme tentokrát ligu i v Brně. A ta už teď splnila minimální počet hráčů pro spuštění 💪 HuráLiga - každý týden nový soupeř!

Marian Jelínek: Sportovci by neměli ve svém životě sázet pouze na jednu kartu
Dalším hostem našeho podcastu Sport a Podnikání byl mentální kouč, trenér, pedagog a také spisovatel Marian Jelínek. 
Problém, co po kariéře, se netýká pouze vrcholových sportovců, kteří si vytvoří větší finanční rezervu a mají tak čas několik let hledat své uplatnění, ale hlavně sportovců, kteří si sportem vydělávají na standardní životní výdaje. Jak se k tomu postavit? Budovat si svou další profesní dráhu již v průběhu sportovní kariéry? Jak to funguje zahraničí? 
V podcastu uslyšíte:
Jak přemýšlí sportovci o své další kariéřeProč je problém, že mnoho vrcholových sportovců hledá těžko uplatnění v další profesní kariéřeJestli existují nějaké instituce, které by sportovcům pomáhaliJak to funguje v zahraničíProč nesázet od dětství pouze na jednu kartuJak si začít budovat zadní vrátka

Každoročně pořádáme vánoční setkání našich česko-slovenských juniorských hráčů. Spojujeme hráče všech věkových kategorií! Dopoledne plné zábavy jsme letos organizovali na kurtech Jeremi Sportu v Praze. Junioři si zatrénovali s top hráči Adamem Mendrekem a Jakubem Bitmanem.
Být členem Victor týmu neznamená jen nosit hrdě značku Victor - ale i účastnit se ojedinělých akcí a zažít jedinečnou atmosféru!

VYUŽIJTE SVÁTKY K HLUBŠÍMU POZNÁNÍ SVÉHO TĚLA🙌

Celý rok trénujete, makáte a zapomínáte na kompenzaci a hlubší poznání svého těla?
Využijte tuto zpomalenou dobu pro sebe a vyzkoušejte jemné, ale účinné zdravotní cvičení.
S 94% úspěšností v úlevě od bolestí pohybového aparátu nastavujeme správné pohybové základy a tím předcházíme zbytečné bolesti. 

👌Kompenzujte přetížení ze sportu nebo sedavého zaměstnání, zapojte svaly, které jste možná ještě nikdy nepoužívali a necítili a dopřejte tělu přesně to, co potřebuje.
Kvalitní protažení i posílení hluboce uložených svalů, díky kterým lépe poznáte svoje tělo a jeho funkce.

Stavte se na naše online lekce💻
V pohodlí domova nebo na návštěve u babičky, jedním klikutím, pouze s podložkou a vlastním tělem.
Intenzitu cvičení určujete sami a perfektní pocit po je zaruče. IT'S A MUST TRY🤞

Těšíme se!
👉fitpainfree.com/online-lekce/

[Lednová challenge] - skákání přes švihadlo pro Dominička. Přihlaš se i ty a naskákejme společně ⚡️ 100 mil. přeskoků (ano, 100 mega 😄). Po svátcích obžerství (Vánoce & Silvestr), kdy si budeš připadat jako obří nehybná koule, tak rozjedeme bomby, budeme se navzájem motivovat a všechno to vypotíme💪💣. Více informací o challenge www.svihej.cz/blog/lednova-challenge-2022-pro-domcu/
Přihlaš se zde: www.akcesrdce.cz
🔥PS: Motivuj a verbuj ostatní, sdílej, mluv, cokoliv.. *sakra* pojďme zandat těch 100 🍉(melounů😄), označuj #jemidoskoku #svihej Srdce na pravém místě, z.s. ,cokoliv tě napadne a hlavně makej!

refcoach
Partner refcoach

Jak zůstat přes Vánoce fit? 🎄

Řešíme to všichni. Chceme si udržet formu, na které přes rok pečlivě pracujeme, ale zároveň se neošidit o pořádné Vánoce. S trochou plánování to naštěstí jde!

🔷 Jak to všechno stihnout? 
🔷 Jaké cvičení je nejlepší?
🔷 Jak nepřibrat po cukroví?
🔷 Je potřeba nahradit salát?

V sekci články dnes najdete tipy a odpovědi na vaše otázky! Užijte si Vánoce a netrapte se po Novém roce na tréninku. Pusťte se do čtení a nezapomeňte sdílet naše tipy dál!

Načítám...