Proč se stát refcoach trenérem?

Inzerujte své služby a komunikujte přímo se svými potenciálními klienty.
Díky refcoach můžete rozšiřovat své portofilo klientů a efektivně budovat svou osobní značku.
Podívejte se, jaké benefity vám refcoach nabízí.

Registrovat se jako trenér

Nic vás to nestojí

Inzerce vašich služeb je zdarma. Vytvořili jsme pro vás profil s profesionálním designem, stačí jen vyplnit předpřipravená políčka. Začnete budovat trenérskou kariéru bez zbytečné námahy.

Získáte reference

Na refcoach vás klient hodnotí na základě proběhlého tréninku. Díky hodnocení můžete přilákat větší počet potenciálních klientů a budujete si dobré jméno. Zároveň získáváte výhodu oproti jiným trenérům bez hodnocení.

Získáte nové klienty bez starostí

Nemáte čas ani chuť sedět u počítače a přemýšlet nad marketingem? Nechte to na nás. Náš tým se stará o marketing celého webu a tím i vašeho profilu. Pokud chcete na vaší prezentaci zapracovat, máme pro vás připravené bonusové možnosti.

Máte zajištěnou stabilní budoucnost

Pokud budete poskytovat kvalitní služby a naši uživatelé vás budou hodnotit podle proběhlých lekcí, zajistíte si, že k vám budou noví klienti chodit sami od sebe. A vy je nebudete muset vyhledávat.

Dohlížíme nad dodržováním pravidel

Máme do detailu vypracované podmínky užívání webu a to jak pro uživatele, tak pro trenéry. Dohlížíme nad dodržováním pravidel a vždy se o vás postaráme. Přečtěte siZásady pro uživatele refcoach a Zásady ochrany soukromí a osobních údajů.

Poskytneme vám bezplatnou konzultaci

Pokud si nevíte rady nebo chcete cokoliv zlepšit, neváhejte se na nás obrátit. Poskytneme vám bezplatnou konzultaci vaší trenérské prezentace. Projdeme společně váš profil, detailně se podíváme na každý prvek a poradíme vám.

Jak to funguje?

1

Zaregistrujte se

Zaregistrujte se zdarma a staňte se refcoach trenérem.

2

Vytvořte svou nabídku sportů

Po registraci přidejte do své nabídky jakýkoli počet sportů. Začněte s přidáváním prvního sportu. Vyplňte údaje o sobě, svých úspěších a zkušenostech a všechny potřebné informace pro klienty – telefonní kontakt, služby a jejich ceny a místo tréninku.

3

Zveřejněte svou nabídku

Po tom, co zadáte všechny údaje a vše uložíte, nabídka se ihned zveřejní. Budete na očích každému uživateli. Každý, kdo bude na hlavní stránce, vás uvidí v sekci nejnovější trenéři.

4

Marketing nechte na nás

V této fázi to necháte na nás. Naší prací je přivést vám nové klienty a vy jen čekáte, až vás zkontaktují. Pro kontakt mohou klienti využít telefon nebo kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře vám přijde notifikační e-mail. Žádných poplatků ani provizí se obávat nemusíte.

5

Přidávejte štítky

Ve svém profilu můžete uveřejnit informaci, zda nabíráte nové klienty. Pokud použijete štítek „Nenabírám nové klienty“, uživatelé budou předem vědět, že máte plno. Zároveň váš profil bude stále veřejný a klienti vás budou moci stále hodnotit, sledovat a kontaktovat.

6

Sledujte statistiky

Ve svém profilu můžete sledovat statistiky návštěvnosti vaší stránky.

7

Zviditelněte se

Pokud budete chtít zapracovat na vaší viditelnosti, stačí nás kontaktovat. Nabízíme několik možností. Poskytneme vám bezplatnou konzultaci vaší prezentace. Uděláme s vámi rozhovor a zveřejníme ho v článcích i s odkazem na váš profil. Pomůžeme vám s vytvořením profesionálního videa za nejnižší cenu na trhu, můžeme natočit videorozhovor, videolearning nebo sérii videí s vaším tréninkem. Více informací o nabídce profesionálních videí najdete zde. Zveřejníme i vaše vlastní videa. Vše budeme propagovat na naší webové stránce a sociálních sítích.

Staňte se refcoach trenérem

Zaujala vás naše nabídka a chcete se stát součástí refcoach? Registrujte se a začněte využívat všechny naše výhody.

Registrovat se jako trenér

Založte si trenérskou akademii

Můžete si založit vlastní akademii s libovolným počtem sportů a trenérů, skrze kterou budou klienti kontaktovat přímo vás jako správce akademie.

Výhody akademie?