Proč se stát refcoach trenérem?

Jednoduchá registrace, přímá komunikace, rychlý růst a žádné skryté poplatky.
Inzerujte zdarma své služby a budujte portfolio díky refcoachi.

Registrovat se jako trenér

Snadná registrace

Registrace na refcoach vám zabere jen 15 minut a získáte profesionální profil. Není potřeba platit vlastní web ani umět programovat, stačí vyplnit předpřipravená políčka.

Refcoach je zdarma

Za registraci, nabídku služeb, komunikaci s klienty ani sdílení novinek na zdi refline nic neplatíte. Platforma refcoach je zcela zdarma, bez skrytých poplatků nebo provizí.

Získáte reference

Klienti vás po tréninku mohou ohodnotit. Díky referencím si budujete dobré jméno a získáváte konkurenční výhodu oproti trenérům bez hodnocení.

Klienti vás najdou sami

Nemusíte řešit marketing a klienti vás přesto snadno najdou. Náš tým se stará o marketing celého webu a refcoach se drží na předních příčkách ve vyhledávání trenérů.

Můžete s námi vyrůst

Pro zviditelnění můžete využít prostor na našem Instagramu i zdi refline, připravit s námi rozhovor či rubriku videí, inzerovat sportovní akce nebo vytvořit trenérskou akademii.

Pravidla máme pod kontrolou

Máme do detailu vypracované podmínky používání webu i GDPR. Na jejich dodržování dohlížíme a o jakékoliv problémy se postaráme.

Jak to funguje?

1

Zaregistrujte se

Zdarma se zaregistrujte a staňte se refcoach trenérem nebo založte trenérskou akademii. Proces je snadný, intuitivní a pro získání profesionálního profilu stačí vyplnit předpřipravená políčka. Hotovo máte za 15 minut.

2

Vytvořte nabídku sportů

Nabídněte sport, který trénujete. Vyplňte údaje o sobě, své úspěchy, zkušenosti, místo tréninku, ceník a kontaktní informace. S jedním profilem můžete nabízet neomezené množství sportů.

3

Zveřejněte svou nabídku

Jakmile máte vyplněné všechny údaje a nahrané fotky, profil můžete zveřejnit. Nabídka se hned ukáže všem uživatelům na hlavní stránce v sekci nejnovější trenéři.

4

Komunikujte s klienty

Klienti kontaktují přímo vás skrz zprávy na platformě refcoach nebo telefonicky. Nefungujeme jako prostředník a neúčtujeme si provizi.

5

Marketing nechte na nás

Neřešte SEO, propagaci a další stránky marketingu. Staráme se o marketing celého webu a tím i vašeho profilu. Náš cíl je přivést vám klienty, kterým vy dodáte kvalitní služby.

6

Udržujte aktuální informace

Udržujte svůj profil aktuální. Když máte plnou kapacitu, stačí použít štítek „Nenabírám nové klienty“. Uživatelé vás tak stále mohou najít, hodnotit, sledovat i kontaktovat.

Jak se zviditelnit?

1

Pište na refline

2

Zviditelněte se na Instragramu

3

Inzerujte sportovní události

4

Domluvte si rozhovor

5

Zveřejněte u nás videa

Využijte bezplatnou konzultaci

Nevíte si rady se založením profilu nebo využíváním dalších možností, které refcoach nabízí? Kontaktujte a my vám poskytneme bezplatnou konzultaci trenérské prezentace. Společně projdeme váš profil, podíváme se na každý prvek a poradíme, na čem zapracovat.

Kontaktovat