Proč vytvořit akademii na refcoach?

Inzerujte služby akademie, sdružujte profily trenérů a s klienty komunikujte jako správce vy.
S refcoachem rozšíříte portfolio klientů a vybudujete značku vaší akademie.
Založit akademii

Vše na jednom místě

Pod jednou akademií můžete mít libovolný počet sportů a pozvat všechny trenéry. Jejich profily jsou na akademii vázané a klienti v případě zájmu kontaktují vás, správce.

Získáte reference

Klienti po tréninku hodnotí trenéry i vaši akademii. Díky referencím si budujete dobré jméno a získáváte konkurenční výhodu.

Klienti vás najdou sami

Nemusíte řešit marketing a klienti vás přesto snadno najdou. Náš tým se stará o marketing celého webu a refcoach se drží na předních příčkách ve vyhledávání trenérů.

Můžete s námi růst

Pro zviditelnění akademie s námi vy nebo vaši trenéři můžete připravit rozhovor a využít prostor na našem Instagramu i zdi refline.

Pravidla máme pod kontrolou

Máme do detailu vypracované podmínky používání webu i GDPR. Na jejich dodržování dohlížíme a o jakékoliv problémy se postaráme.

Akademie je pro každého

Sportovní akademii můžete založit jako trenér i běžný uživatel. Záleží, zda plánujete aktivně trénovat nebo akademii pouze spravovat.

Jak to funguje?

Jak zviditelnit sportovní akademii?

1

Pište na refline

2

Zviditelněte se na Instragramu

3

Inzerujte sportovní události

4

Domluvte si rozhovor

5

Zveřejněte u nás videa

Využijte bezplatnou konzultaci

Nevíte si rady se založením akademie nebo využíváním dalších možností, které refcoach nabízí? Kontaktujte nás a my vám poskytneme bezplatnou konzultaci prezentace vaší akademie. Společně projdeme váš profil, podíváme se na každý prvek a poradíme, na čem zapracovat.

Kontaktovat