Sportovní události

Všechny sportovní události na jednom místě – sportovní soustředění a kempy, kurzy, turnaje, nábory, školení a další akce.

Jak přidávat nové události?

Zobrazit
Události
Seřadit:
Letní sezóna HuráLigy
27. 6. 2022
Hraj pravidelně Tenis, Badminton, Stolní tenis, Šipky nebo Kulečník. Každý týden ti nalosujeme nového parťáka na tvůj oblíbený sport ve tvém městě.
Soustředění ve stolním tenisu
4. 7. 2022
Bývalí reprezentanti ČR Tomáš JANÁSEK a Karel KARÁSEK pořádají tréninkové kempy v Bystřici pod Hostýnem a v Hluku už 20 let. Soustředění ve stolním tenisu je zaměřeno na všechny věkové kategorie a hráče různých herních úrovní.
Šachové prázdniny v Praze - příměstský tábor
11. 7. 2022

Šachové prázdniny v Praze - příměstský tábor

Základní škola Na Chodovci, Na Chodovci, Praha 4-Záběhlice
Hrajete šachy trochu nebo hodně, ale hlavně rádi? Chtěli byste poznat i jiné takové děti, které se jim občas doma věnují? Nebo dokonce i některé, které hrají závodně? Na našem táboře plném her poznáte osobně i nás trenéry.
Letní Fotbalový Kemp FAP 2022
25. 7. 2022

Letní Fotbalový Kemp FAP 2022

Lovosická 559/32, Letňany
Náplní fotbalového kempu bude předně zdokonalování fotbalových dovedností. Dále se zaměříme na všeobecné pohybové činnosti. Každé dítě, které kempem projde, bude nastartované naskočit do tréninkového procesu blížící se sezóny maximálně připravené.
TANEČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
15. 8. 2022

TANEČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Centrum Zuzka, Havlíčkova, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav
Chcete s námi zažít týden plný tance, sportu, her a poznat nové kamarády? Vyplňte přihlášku na tomto odkazu : https://promodance.cz/prihlaseni-primestak-mb/ Přihlásit se může každý ve věku 6 – 15 let, začátečník i pokročilí. Těšíme se na Vás ! ❤️
OCR Kids Praha 9
1. 9. 2022

OCR Kids Praha 9

Lovosická 559/32, Letňany
Zdravý všeobecný rozvoj, jako alternativa přirozeného pohybu v přírodě. Těžko budete pro své děti hledat lepší sportovní koníček. Tento sport je bude všestranně pohybově rozvíjet, vyvolávat pozitivní emoce, motivovat k překonávání překážek.