Tvorba videí a fotek

Chcete získat více klientů?

Zapracujte s námi na své prezentaci a natočte profesionální sportovní videa nebo nafoťte profesionální fotografie, které vaše potenciální klienty zaujmou.
Tuto možnost vám přinášíme ve spolupráci s RFL Production.

Kdo jsou RFL Production?

RFL Production je moderní produkční společnost, která se stará o sportovce a jejich zviditelnění na profesionální úrovni. Jsou to sportovní nadšenci a svou práci dělají s opravdovým zápalem. Podívejte se na jejich práci a přesvědčte se sami.
Spolupracovali s Karlosem Vémolou, Jiřím Procházkou, Fabianou Bitiqi, Lucií Sedláčkovou a se spoustou dalších sportovců z bojové scény. Pro TV Sport 5 natočili pořad Box bez rukavic – Zpátky ke kořenům.

Tvorba a videa

Videa od RFL Production

Fotky od RFL Production

Jak probíhá natáčení

1

Vše pro vás rychle připravíme

Řeknete nám vaši představu a my začneme s přípravami. Sepíšeme pro vás scénář a prohlídneme lokace, které by byly vhodné na natáčení. Promyslíme jednotlivé scény a pokud budou potřeba další herci, uděláme casting.

2

Natočíme a zrealizujeme vaše přání

Během natáčecích dnů se o vás postará náš štáb. Zajistíme kameru, zvuk, režii, asistenci, produkci i váš make-up. K natáčení využíváme profi kamery a techniku.

3

Zpracujeme natočený materiál

V této fázi vybíráme nejlepší záběry, děláme hrubý střih a volíme vhodnou hudbu k videu. Upravujeme barvy a stylizujeme, přidáváme grafické prvky jako jsou 2D nebo 3D animace, texty, infografika a logo. Finální videa zpracujeme nejpozději do 14 dní od prvního dne natáčení.

4

Předáme vám finální video

Video vám ukážeme a pokud budete chtít něco upravit, doladíme ho podle vašich připomínek. Potom exportujeme finální video do požadovaného formátu.

Jak probíhá focení

1

Vyberte si balíček focení

Máme pro vás připraven balíček basic a standard, zároveň si můžete vybrat focení v exteriéru nebo interiéru. Podívejte se na ceník, v čem se jednotlivé balíčky liší.

2

Vše pro vás nafotíme

Nafotíme profesionální fotky podle vašich představ. Délka focení závisí na vybraném balíčku, basic focení trvá 1-2 hodiny a standard 2-4 hodiny.

3

Předáme vám finální fotky

Předáme vám retušované fotky, jejichž počet se liší podle zvoleného balíčku, a neupravené fotografie v elektronické podobě.

Ceník natáčení videí

PROMO VIDEO

Basic

Pro balíček basic je použit foťák GH5, objektiv LUMIX 12-35mm a dvě LED světla. Zároveň je k dispozici stabilizátor. V ceně je jednoduchá grafika.

Standard

Pro standard natáčení využíváme filmovou kameru RED 4K–6K. Objektivy a světla jsou použity podle potřeby, standardně objektiv SIGMA 18-35mm a čtyři LED světla. V ceně jsou složitější animace intra a outra.

Basic 10 000 Kč Jednoduché animace
Standard 13 000 Kč Složité animace

VIDEOROZHOVOR

Basic

Basic balíček zahrnuje použití fotoaparátu GH5, mikrofonu MicroPort a objektivu LUMIX 12-35mm. Dále jsou k dispozici dvě LED světla, jeden stabilizátor a jeden stativ. V ceně jsou jednoduší animace.

Standard

Ve standard balíčku se můžete těšit na dva fotoaparáty GH5, jeden až dva mikrofony MicroPort, jeden objektiv LUMIX 12-35mm a jeden objektiv LUMIX 50mm. V balíčku nabízíme jako další techniku čtyři LED světla, jeden stabilizátor, dva stativy a čtyři stativy na světla. Samozřejmostí jsou složitější animace intra a outra a další potřebné animace.

Basic 7 000 - 15 000 Kč Jednoduché animace
Standard 10 000 - 17 000 Kč Složité animace

VIDEOLEARNING

Basic

Pro basic videolearning máme připravený fotoaparát GH5, mikrofon MicroPort a objektiv LUMIX 12-35mm. Dále jsou k dispozici dvě LED světla, jeden stabilizátor a jeden stativ. V ceně je jednoduchá animace a grafika.

Standard

V rámci balíčku standard nabízíme dva fotoaparáty GH5, jeden nebo dva mikrofony MicroPort, jeden objektiv LUMIX 12-35mm a jeden objektiv LUMIX 50mm. Jako další techniku máme nachystané čtyři LED světla, jeden stabilizátor, dva stativy a čtyři stativy na světla. V ceně jsou složitější animace intra a outra a další potřebné animace.

Basic 7 000 - 15 000 Kč Jednoduché animace
Standard 10 000 - 17 000 Kč Složité animace

Ceník focení

Basic

Můžete si vybrat focení v exteriéru nebo v ateliéru. Trvá 1–2 hodiny podle náročnosti. Získáte pět retušovaných fotek v plném rozlišení a neupravené fotky ve velkém rozlišení v elektronické podobě.

Focení v exteriéru 3 000 Kč
Focení v ateliéru 5 000 Kč

Standard

Čeká vás 2–4 hodiny focení. Pokud zvolíte focení v ateliéru, je v ceně zahrnuta vizážistka, ateliér, občerstvení a postprodukce. Při focení v exteriéru máme zajištěnou techniku a vizážistku. Fotíme s technikou Full Frame a fotky máme ve formátu RAW, JPG, TIF. Po postprodukci jsou připravené na tisk ve velkém rozlišení. Těšit se můžete na deset retušovaných fotek v plném rozlišení a neupravené fotografie v elektronické podobě.

Focení v exteriéru 6 000 Kč
Focení v ateliéru 10 000 Kč

Chcete zapracovat na své prezentaci a získat více klientů?

Klikněte na tlačítko níže a kontaktujte nás. Domluvíme si potřebné detaily.

Kontaktovat