Videa od refcoach

Přehled videí s tipy, informacemi a rozhovory ze světa sportu

Palm spin v parkouru

Lubo vám v dnešním videu ukáže, co všechno byste měli před zkoušením této techniky umět. Také vám představí bezpečný postup, jak se Palm spin naučit. Postupujte podle trenéra a dejte nám vědět, jak vám to jde.

Skákání přes švihadlo – Jak se správně rozcvičit?

Skákání přes švihadlo - Jak se správně rozcvičit? Na rozcvičku byste v žádném případě neměli zapomínat. Kluci ze Švihej připravili nejen efektivní a pořádné protažení, ale i zábavné. Koukněte se na tipy a rady z videa a vyzkoušejte něco nového. Délka a intenzita rozcvičení se odvíjí podle toho, na jaké úrovni skáčete.

Vytvarujte si břišáky pomocí ABS workout

ABS workout je ideální cvičení v případě, že chcete posílit břišní svalstvo. Tímto cvičením dosáhnete maximálního zpevnění svalů. Trenérka vám ve videu ukáže, jak si nastavit desetiminutový trénink.

Jak se naučit dopady v parkouru?

V parkouru se učíte překonávat jakékoli překážky s lehkostí. Abyste se mohli vrhnout do skoků, musíte umět dopadnout. Myslíte si, že to není žádná věda? Je podle vás nejlepší dopadnout na celé chodidlo nebo dokonce na špičky? Náš trenér Lubo Baum vás vyvede z omylu. Ukáže vám, jak se správně naučit dopady, abyste mohli v tréninku postupovat kupředu. Mít dobře naučené základy je klíčem k úspěchu.

O čem je freediving?

Freediving je potápění bez dýchacích přístojů. Profesionální potápěč si vystačí pouze s vlastní zásobou vzduchu v plicích. A jak dlouho dokáže vydržet pod vodou? Podívejte se na video. Trenér freedivingu vám v něm představí podmořský svět na Bali okolo Liberty ship a vy mezitím můžete spočítat, jak dlouho zůstal pod vodou.

Jak správně běhat?

Chcete začít běhat, ale nevíte jak na to? Chcete běhat co nejefektivněji a předcházet zranění? Běhání není jen o koupení správných tenisek. Skládá se z několika faktorů – techniky, fyzické kondice a mentální příprava, které se navzájem ovlivňují. Podívejte se na video a zjistíte víc.

Jak skákat přes švihadlo snožmo?

Chcete začít skákat přes švihadlo? Díky videu se naučíte základní techniku – skákání snožmo. Dozvíte se, jak správně držet švihadlo a jak by měl vypadat správný skok. Řekneme vám postup, jak se skákáním začít. Všechny metody jsou založené na učení amerického učitele Buddy Leeho.

Jaké jsou výhody meditace pro sportovce

Cítíte, že by vaše výsledky ve sportu mohly být lepší? Chcete zlepšit svůj výkon, zvýšit vytrvalost nebo jen načerpat energii? Vyzkoušejte meditaci, zklidní vaše tělo i mysl. Podívejte se na video a zjistěte víc o jejích přínosech a o tom, proč může být prospěšnější než obyčejný spánek.

Zaujměte své klienty díky profesionální prezentaci.

Chci vědět víc