Videa od refcoach - Zajímavé sporty

Na refcoach nenajdete jen klasické sporty jako je tenis nebo fitness. Poznejte nové zajímavé sporty, které se díky našim trenérům můžete naučit i vy.

Ninja trénink: Dostaňte se do kondice zábavnou formou

Ninja trénink vás bude bavit. Posilujete, protahujete se, získáváte fyzickou kondici a vypadáte u toho jako hrdina z akčního filmu. Zapojíte prvky gymnastiky, akrobacie i posilování s vahou vlastního těla nebo kondiční cvičení. Podívejte se na video, ve kterém zjistíte, jak ninja trénink vypadá.

Dopady v parkouru: Technika dopadů bez zranění

Dopady jsou v parkouru to první, co se musíte naučit. Když nevíte, jak správně dopadnout, riskujete při učení triků nepříjemná zranění. Možná budete překvapeni, co všechno správná technika obnáší. Náš trenér Lubo Baum vám vysvětlí všechny detaily, od části chodidla až po pozici nohou při dopadu. Váš další trénink bude zábavnější, bezpečnější a uvidíte rychlejší pokroky kupředu. Zvládnuté základy jsou klíčem k úspěchu.

Korálkové švihadlo podle kluků ze Švihej: Proč si ho oblíbili?

Korálkové švihadlo je boží. Proč? V čem se korálky liší od švihadla s PVC lankem? A komu bude nejvíce vyhovovat? O to nejdůležitější se ve videu podělí Šviháci Marek a Tom.

Posilování na zemi: Workout nejen pro parkouristy

Posilování na zemi je ideální součást tréninku v parkouru, tenhle workout bez pomůcek ale může zařadit kdokoliv. Zvládnete ho i v parku nebo na zahradě a nepotřebujete nic než výdrž a motivaci.

Freediving: Ponor na jeden nádech

Freediving je potápění bez dýchacích přístrojů. Podívejte se na podmořský svět na Bali z pohledu potápěče. Jak dlouho lze vydržet pod vodou na jeden nádech? Třeba na celou prohlídku vraku Liberty Ship. Přesvědčte se sami a spočítejte, jak dlouho zůstal Martin pod hladinou.

Workout se švihadlem pro začátečníky

Workout se švihadlem je perfektní kardio, u kterého se rozhodně nebudete nudit. Do skákání se můžete pustit téměř kdekoliv a navíc je to jeden z nejrychlejších způsobů spalování kalorií. Kluci ze Švihej připravili dvacetiminutový workout, který se skládá ze tří sérií po osmi trikách a nechybí ani skvělá hudba, která vás udrží v tempu. Motivací k tréninku pro vás může být i právě probíhající lednová výzva ve skákání přes švihadlo pro dobrou věc!

Palm spin v parkouru

Palm spin je kreativní technika v parkouru, kterou vás v dnešním videu naučí Lubo. Vysvětlí vám, co byste měli před zkoušením techniky umět, jaké verze existují a především vysvětlí bezpečný postup, jak se Palm spin naučit. Postupujte podle trenéra a dejte nám vědět, jak vám nový trik jde.

Skákání přes švihadlo: Jak skákat snožmo

Chcete začít skákat přes švihadlo? Začněte od základů a naučte se správné provedení techniky snožmo. Kluci ze Švihej vás v dnešním videu naučí nejen, jak má vypadat samotný skok, ale také jak švihadlo držet. Díky jejich tipům budete za chvíli skákat jako profesionálové.