Videa od refcoach - Regenerace a péče o zdraví

Stejně jako na aktivní pohyb je důležitá regenerace a péče o tělo i mysl. Protáhněte se u příjemné jógy, vyčistěte mysl meditací a sbírejte tipy na správné stravování.

3 cviky na uvolnění celého těla: 6 minut pro lepší den

Zdravé tělo není jen o posilování nebo běhání. Stejně důležitý je správný postoj, protažené svaly a funkční tělo, které vás neomezuje. Proto nezapomeňte pravidelně do tréninku řadit regeneraci. Dnes jsme pro vás připravili šestiminutové video se třemi cviky od Hanky Toufarové, které zvládnete během kratičké pauzy v práci. Uvědomíte si postoj vašeho těla a protáhnete ho od hlavy až k patě.

Ranní protažení pro každý den: Nastartujte tělo i mysl

Cítíte se přes den ztuhlí a do ničeho se vám nechce? Bolesti zad, svalů i kloubů jsou často způsobené nevhodným životním stylem a nedostatkem flexibility. Proto nepodceňujte strečink nejen při sportování, ale i po zbytek týdne. Začněte každý den příjemným protažením podle videa od naší trenérky Elišky Lacinové. Během pár minut nastartujete tělo i mysl a celý den bude příjemnější.

Meditace: Účinná zbraň pro každého sportovce

Meditace má blahodárné účinky pro vaše tělo i mysl. Její vliv můžete využít i při sportu. Věděli jste, že při krátkém meditování načerpáte dvakrát více energie než při stejné délce spánku? Poslechněte si o dalších účinkách meditace od Tomáše Reinbergra, učitele meditace a nadšeného sportovce.