Videa od refcoach - Skákání přes švihadlo

Skákání přes švihadlo rozhodně není jen hra pro malé děti. Stačí pár minut denně a zlepšení vaší fyzické kondice pocítíte téměř okamžitě.

Korálkové švihadlo podle kluků ze Švihej: Proč si ho oblíbili?

Korálkové švihadlo je boží. Proč? V čem se korálky liší od švihadla s PVC lankem? A komu bude nejvíce vyhovovat? O to nejdůležitější se ve videu podělí Šviháci Marek a Tom.

Švihadlo v tenisovém tréninku: Lepší postřeh, rychlost i reakce

Využijte švihadlo v tréninku tenisu. Kluci ze Švihej vás ve skvělém videu naučí, jaké cviky zařadit pro nejlepší výsledky a jak nad tréninkem přemýšlet, aby dával smysl. Cviky jsou vhodné pro každého pokročilejšího šviháka, nejen pro tenisty.

Workout se švihadlem pro začátečníky

Workout se švihadlem je perfektní kardio, u kterého se rozhodně nebudete nudit. Do skákání se můžete pustit téměř kdekoliv a navíc je to jeden z nejrychlejších způsobů spalování kalorií. Kluci ze Švihej připravili dvacetiminutový workout, který se skládá ze tří sérií po osmi trikách a nechybí ani skvělá hudba, která vás udrží v tempu. Motivací k tréninku pro vás může být i právě probíhající lednová výzva ve skákání přes švihadlo pro dobrou věc!

Workout pro začátečníky: 25 minut skákání přes švihadlo

Pustili jste se do skákání přes švihadlo a chybí vám inspirace při tréninku? Dejte si tenhle skvělý workout pro začátečníky od kluků ze Švihej. Potřebujete jen švihadlo, prostor a nadšení.

Skákání přes švihadlo: Rozcvička

Rozcvička je nejdůležitější součást kvalitního tréninku bez zranění. Ať už se chystáte běhat, skákat přes švihadlo nebo posilovat, vždy se pořádně zahřejte. Kluci ze Švihej připravili svou Šviháckou abecedu, díky které se s pomocí švihadla zahřejete na pár metrech čtverečních. Efektivně, pořádně a zábavně.

Skákání přes švihadlo: Jak skákat snožmo

Chcete začít skákat přes švihadlo? Začněte od základů a naučte se správné provedení techniky snožmo. Kluci ze Švihej vás v dnešním videu naučí nejen, jak má vypadat samotný skok, ale také jak švihadlo držet. Díky jejich tipům budete za chvíli skákat jako profesionálové.