Hanka Toufarová

Zobrazeno - 70x Uloženo - 1x

O mně

Jsem vicemistr Evropy a bývalý trenér mistryň světa ve sportovním aerobiku. Svoje dlouholeté bolesti kolen, které mi zabránily dělat vše, co mám ráda, jsem vyřešila až metodou FitPainFree®.
V 16 letech jsem musela ukončit sportovní kariéru a následovaly dlouhé roky rehabilitací, lékařů, alternativní medicíny. V roce 2016 přišla díky mé mamince do ČR metoda FitPainFree®, kterou učím a která odstraňuje chronické bolesti pohybového aparátu. Nastavuje správné pohybové návyky a učí používat tělo šetrně a v souladu s potřebami 21.století. 
Můj přístup je individuální a vždy dělám maximum, abych našla příčinu bolesti, naučila klienta správným pohybovým návykům a motivovala jej ke změně přístupu k vlastnímu tělu. 
Pracuji s dětmi, dospělými, seniory, firmami i sportovci a kluby. Tuto metodu také školím a spolu s dalšími instruktory dále rozvíjím.
Mou vizí je zlepšit kvalitu služeb fitness trenérů a naučit populaci lásce k vlastnímu tělu a jeho správnému používání.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Mistr Evropy, I. a II. vicemistr světa ve sportovním aerobiku a fitness.

Trenér a choreograf mistrů ČR, Evropy a světa ve sportovním aerobiku a fitness.

Instructor zdravotní tělesné výchovy se specializací FitPainFree®.
Školitel a propagátor metody FitPainFree®.

Osobní trenér, lektor Flexi-bar, TRX, Pilates, funkční trénink, kruhový trénink, aerobik pro děti, trenér sportovního aerobiku, overball, wouding, PortDeBras, Zumba, spinning, crank cycling,...

Exkluzivní služby

Trénink důchodců

Trénink dětí

Trénink u klienta doma

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Komplexní diagnostika zdravotního stavu

Video analýza

On-line koučink

Trénink na vámi vybraném místě

Videa

1 cvik do běžného dne

Ukázka cvičení FitPainFree

Cviky do kanceláře - Arm circles

Ukázka cvičení FitPainFree do kanceláře

Služby

1
Individuální konzultace
2000 Kč

Terapie je navržena tak, aby se pohodlně vešla ...zobrazit více

2
online lekce
100 - 130 Kč

Online lekce FitPainFree jsou ideální pro každé ...zobrazit více

Hodnocení (9)

5

Cena - 4.7

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Tibor

Hanka je profesionál se skvělým přístupem. Dokáže vše jednoduše vysvětlit, ukázat a poradit. Pro lidi s bolestí a chutí naučit se používat své tělo je to jasná volba :)

18. 10. 2021
5

Lýdie

O FitPainFree jsem se dočetla v časopise, kde byl rozhovor s oběma Hankami a okamžitě jsem se objednala na konzultaci. Velmi mile mne překvapil individuální přístup, vysoká profesionalita a velmi příjemné jednání. Hanka mi sestavovala cviky přímo pro mne, na moje problémy. Behem cvičení jsem si sama uvědomila, jak se moje tělo a jeho držení postupně mění k lepšímu. Cvičení mě velmi baví a je to takový můj každovečerní rituál.

17. 10. 2021
4.9

Kateřina

S Hankou se znám již od útlého věku kdy mě provázela celou moji závodní érou ve sportovním aerobiku. Nejen že bylo pro mě a ostatním v týmu skvělou trenérkou, ale také sportovním vzorem, ale zároveň i kamarádkou. Postupem času jsem od závodění upustila, ale s Hankou jsme zůstaly nadále v kontaktu. Nyní spolu spolupracujeme v rámci cvičení FitPainFree, během kterého mi individuálně pomáhá. Hanka je moc milá a její vystupování bylo a je vždy na profesionální úrovni. Její hodiny jsou vedeny kvalitně a zodpovědně, zakládá si vždy na individuálním přístupu. Cvičení probíhá ve velice příjemné a přátelské atmosféře.

14. 10. 2021
5

Petra

Profesionální a zároveň přátelské jednání, obrovská dávka energie a inspirace, příprava individuálního plánu dle možností mého těla. Doporučuji!

14. 10. 2021
5

Karolína

Díky Hance jsem se zbavila bolestí zad, bolesti za krkem a postupně i migrén. Její osobní přístup, znalosti a nadšení pro pohyb mi pomohly začít s pravidelným pohybem. Stačí pár minut denně a výsledky se dostaví velmi rychle. Díky!

13. 10. 2021
5

Gabriela

Hanka je profesionál, který rozumí tělu a tomu, jak funguje. Díky jejím lekcím jsem odbourala nezdravé návyky, začala pravidelně cvičit a zbavila se bolestí zad. Určitě ji doporučuji, pokud hledáte cvičení, které opravdu funguje. Cviky jsou jednoduché, ale účinné.

13. 10. 2021
5

Michal

Na první terapio-lekci jsem přicházel shrbený od bolesti zad a krku. Hanka mi velice rychle vysvětlila důvod mé bolesti. Již během prvních minut, mě dokázala uvolnit a protáhnout, že jsem cítil jak bolest pomalu ustupuje. Velice účinné, jednoduché cviky. Hanka mě naučila jak jinak přemýšlet nad svým tělem, když začne něco bolet. Překvapila mě svými bohatými zkušenostmi a přístupem. Odcházel jsem bez bolesti a srovnán.

13. 10. 2021
5

Prokop

Fyzicky náročné povolání kameramana mě stále častěji působilo velký bolesti ramen i zad a ač jsem zkoušel mnohý youtube instruktáže, až Hančiny online lekce mi pomohly. Tím jak nemám stabilní dobu, je pro mě důležitá flexibilita a schopnost popsat cvičení způsobem, který pochopím i po náročným dni za kamerou. A to vše Hanka splňuje, za což tisíceré díky!

12. 10. 2021
4.8

Ondřej

Po dlouholetých negativních zkušenostech s fyzioterapií a rehabilitací jsem konečně našel řešení svého problémů. Skvělá metoda, jak se zbavit bolesti způsobené sedavou prací. Doporučuji!

11. 10. 2021

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha
Telefon:

refline příspěvky

Hanka Toufarová
Trenérka zdravotního cvičení

#FRONTSPLIT 😎 Vacation edition 🌅
Jak na maximální #protazeni?
Chce to rozhodně #trenink a trpělivost 🙌
Ale jakmile uvidíš první výsledky a poznáš, že tvoje tělo potřebuje neje
...zobrazit příspěvek