Hanka Toufarová
Trenérka akademie FitPainFree

Zobrazeno - 3061x Uloženo - 1x

O mně

Jsem bývalá mistryně Evropy a trenérka mistryň světa ve sportovním aerobiku. Ten mi však kromě vítězství přinesl i bolest.
Již v 16 letech jsem musela ukončit sportovní kariéru a přejít do role trenéra. Několik let nemohla sportovat a prošla klasické kolečko rehabilitací, doktorů a demotivace.


Abych se mohla vrátit zpět k aktivnímu životu, musela přenastavit pohybové vzorce, začít budovat svaly zase od začátku.
Naučím vás používat tělo vědomě, posílit a protáhnout svaly a srovnat se tak, aby to nebolelo.
Moje cvičení je založeno na odstranění bolesti pohybového aparátu, kompenzaci a prevenci.POHYBOVÁ TERAPIE

Trápí vás bolest zad, kloubů, trpíte na migrény nebo nedostatek energie? Dopřejte si individuální přístup.

Udělám maximum, abych našla příčinu bolesti a motivovala vás ke změně přístupu k vlastnímu tělu.

https://pohybbezbolesti.com/ONLINE LEKCE

Přidejte se k tisícům klientů, kteří se mnou cvičí již od prvního lockdownu.

Online lekce jsou pohodlné a efektivní. Dovolí vám si soustředit se pouze na sebe a svoje tělo.Cvičte odkudkoli a cvičte s lektorem, který vám cviky vysvětlí tak, že je pochopíte.

Těšit se můžete na lepší mobilitu, větší sílu, stabilitu i flexibilitu a perfektní pocit po každé lekci. Navíc se vám ty nejdůležitější pohyby brzy propíší i do běžných denních situací a vy se začnete více pozorovat a rovnat i mimo lekce.

https://pohybbezbolesti.com/online-lekce/BODYOWNERS APP

Nejlepší nástroj pro kompenzaci sedavé doby. Mobilní aplikace je pro vás, pokud chcete konečně sebevědomě stát, efektivně cvičit a bezbolestně žít. Cvičte 5-15min denně, nastavte pravidelnost a ovládněte konečně svoje tělo.

Stáhněte si nejlepší cviky přímo do telefonu. Registrace je zdarma.

Jednoduše zadejte e-mail a heslo a cvičte.

https://pohybbezbolesti.com/aplikace-bodyowners-app/

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Mistr Evropy, I. a II. vicemistr světa ve sportovním aerobiku a fitness.

Trenér a choreograf mistrů ČR, Evropy a světa ve sportovním aerobiku a fitness.

Instructor zdravotní tělesné výchovy se specializací FitPainFree®.
Školitel a propagátor metody FitPainFree®.

Osobní trenér, lektor Flexi-bar, TRX, Pilates, funkční trénink, kruhový trénink, aerobik pro děti, trenér sportovního aerobiku, overball, wouding, PortDeBras, Zumba, spinning, crank cycling,...

Exkluzivní služby

Trénink důchodců

Trénink dětí

Trénink u klienta doma

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Komplexní diagnostika zdravotního stavu

Video analýza

On-line koučink

Trénink na vámi vybraném místě

Videa

Ukázka online lekce

Víte, proč posilovat flexory kyčle?

Jednoduše proti bolesti

Přednáška o denních návycích, zdraví a pohybu na akci Všem ženám

Podcast s Hankou o bolesti, pohybu & motivaci

Jak žít bezbolestný život v každém věku?

Služby

1
ÚVODNÍ DIAGNOSTIKA
3000 Kč

Dopřejte si osobní přístup, kvalitní diagnostik ...zobrazit více

2
ONLINE LEKCE
160 - 200 Kč

Online lekce jsou ideální pro každého, kdo chce ...zobrazit více

3
POHYBOVÁ TERAPIE
9990 Kč

Dopřejte si osobní přístup, kvalitní diagnostik ...zobrazit více

Hodnocení (13)

5

Cena - 4.6

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Anna

Profesionalne osobni pristup, ktery jen tak nepotkate. Jedna z nejlepsich lektorek, ktere jsem kdy zazila. Velmi mi pomohla s mou bolesti, ktera me trapila vic nez 10 let. Po mesici cviceni vse odeslo. Muzu jen doporucit

29. 10. 2021
5

Radoslav

Cvičiť s Hankou je radosť a už po prvej hodine som cítil úľavu od bolesti a pochopil, z čoho moje problémy pochádzajú. Hanka veľmi pedantná - dbá extrémne na správne prevedenie cviku a to v detailoch, ktoré som nikdy u iného trenéra nestretol. Vidí telo v súvislostiach, ktoré dokáže vysvetliť a dáva to zmysel. Je empatická a pristupuje veľmi individuálne ku každému klientovi - nastaví plán plán podľa jeho potrieb a nie podľa tabuliek, ktoré stiahla z internetu. Je vidno, že jej hlavná motovácia je človeku pomôcť. Navyše dáva skvelé tipy, ako "cvičiť" v bežnom živote a využiť bežné situácie k tomu, aby sa moje telo cítilo lepšie a netrápili ho bolesti. 100% spokojnosť

28. 10. 2021
4.9

Lucie

Hanka mě trénovala už od útlého věku v závodním aerobiku. Její kondiční tréninky mě vždycky moc bavily a nabijely energii. I když jsem už vůbec nemohla tak mě Hanka podržela a namotivovala, tak že jsem zvládla úplně cokoliv. A nejen kondiční tréninky, ale i její lekce yogy mě moc dobíjely, protáhly a posílily. Na Hance cením její pozitivitu a to jak dokáže dobře popsat a předvést jak cvik provést správně. Přesto, že js vystřídala docela dost trenérů, mám Hanku pořád na prvním místě.

26. 10. 2021
4.9

Petra

20. 10. 2021
5

Tibor

Hanka je profesionál se skvělým přístupem. Dokáže vše jednoduše vysvětlit, ukázat a poradit. Pro lidi s bolestí a chutí naučit se používat své tělo je to jasná volba :)

18. 10. 2021
5

Lýdie

O FitPainFree jsem se dočetla v časopise, kde byl rozhovor s oběma Hankami a okamžitě jsem se objednala na konzultaci. Velmi mile mne překvapil individuální přístup, vysoká profesionalita a velmi příjemné jednání. Hanka mi sestavovala cviky přímo pro mne, na moje problémy. Behem cvičení jsem si sama uvědomila, jak se moje tělo a jeho držení postupně mění k lepšímu. Cvičení mě velmi baví a je to takový můj každovečerní rituál.

17. 10. 2021
4.9

Kateřina

S Hankou se znám již od útlého věku kdy mě provázela celou moji závodní érou ve sportovním aerobiku. Nejen že bylo pro mě a ostatním v týmu skvělou trenérkou, ale také sportovním vzorem, ale zároveň i kamarádkou. Postupem času jsem od závodění upustila, ale s Hankou jsme zůstaly nadále v kontaktu. Nyní spolu spolupracujeme v rámci cvičení FitPainFree, během kterého mi individuálně pomáhá. Hanka je moc milá a její vystupování bylo a je vždy na profesionální úrovni. Její hodiny jsou vedeny kvalitně a zodpovědně, zakládá si vždy na individuálním přístupu. Cvičení probíhá ve velice příjemné a přátelské atmosféře.

14. 10. 2021
5

Petra

Profesionální a zároveň přátelské jednání, obrovská dávka energie a inspirace, příprava individuálního plánu dle možností mého těla. Doporučuji!

14. 10. 2021
5

Karolína

Díky Hance jsem se zbavila bolestí zad, bolesti za krkem a postupně i migrén. Její osobní přístup, znalosti a nadšení pro pohyb mi pomohly začít s pravidelným pohybem. Stačí pár minut denně a výsledky se dostaví velmi rychle. Díky!

13. 10. 2021
5

Gabriela

Hanka je profesionál, který rozumí tělu a tomu, jak funguje. Díky jejím lekcím jsem odbourala nezdravé návyky, začala pravidelně cvičit a zbavila se bolestí zad. Určitě ji doporučuji, pokud hledáte cvičení, které opravdu funguje. Cviky jsou jednoduché, ale účinné.

13. 10. 2021
5

Michal

Na první terapio-lekci jsem přicházel shrbený od bolesti zad a krku. Hanka mi velice rychle vysvětlila důvod mé bolesti. Již během prvních minut, mě dokázala uvolnit a protáhnout, že jsem cítil jak bolest pomalu ustupuje. Velice účinné, jednoduché cviky. Hanka mě naučila jak jinak přemýšlet nad svým tělem, když začne něco bolet. Překvapila mě svými bohatými zkušenostmi a přístupem. Odcházel jsem bez bolesti a srovnán.

13. 10. 2021
5

Prokop

Fyzicky náročné povolání kameramana mě stále častěji působilo velký bolesti ramen i zad a ač jsem zkoušel mnohý youtube instruktáže, až Hančiny online lekce mi pomohly. Tím jak nemám stabilní dobu, je pro mě důležitá flexibilita a schopnost popsat cvičení způsobem, který pochopím i po náročným dni za kamerou. A to vše Hanka splňuje, za což tisíceré díky!

12. 10. 2021
4.8

Ondřej

Po dlouholetých negativních zkušenostech s fyzioterapií a rehabilitací jsem konečně našel řešení svého problémů. Skvělá metoda, jak se zbavit bolesti způsobené sedavou prací. Doporučuji!

11. 10. 2021

Tento trenér trénuje pod akademií. Podívejte se na detailní informace této akademie.

Zobrazit akademii

Napsat zprávu

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha
Telefon:

refline příspěvky

Hanka Toufarová
Trenérka zdravotního cvičení

PROČ KOMPENZOVAT, KDYŽ MĚ NIC NEBOLÍ?
Pokud patříte k hrstce jedinců, které zrovna netrápí bolest, můžete se považovat za opravdu šťastné. Ale pozor. Také to může být tak, že vás ZATÍM nic nebolí. To
...zobrazit příspěvek

Hanka Toufarová
Trenérka zdravotního cvičení

BĚH #BEZBOLESTI

Běh je úžasný komplexní pohyb, u kterého však 90% lidí nepoužívá správné svaly a tak si zadělávají na zranění a bolesti zad, kolen, kotníků… Jak se správně připravit na běh?

ROZC
...zobrazit příspěvek

Hanka Toufarová
Trenérka zdravotního cvičení

NOVÉ TERMÍNY OBLÍBENÝCH WORKSHOPŮ

Naše svatá trojice PRAHA (21.5.) BRNO (11.6.) OLOMOUC (18.6.) se na vás těší na sobotních dopoledních akcích.

Workshop vám představí nejdůležitější informace o
...zobrazit příspěvek