Eliška Lacinová

Nabírá
Zobrazeno - 1791x Uloženo - 0x

O mně

Sportuji tak nějak od mládí, kdy jsem se věnovala sportovnímu aerobiku a spinningu, který jsem později i sama trénovala. Po tragické události v mém životě, jsem se ze dna dostala jen díky sportu, tenkrát jsem se věnovala běhu a HIITům a to při studiu na univerzitě v Innsbrucku, kde jsem zároveň pracovala na částečný úvazek jako zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře. Už tenkrát jsem věděla, že se sportu chci věnovat na plno a tak po návratu do ČR jsem se začala vzdělávat víc do hloubky a poznávat lidské tělo ještě lépe. Začala jsem trénovat osobní lekce a díky karanténě pak vzniklo i moje on-line pohybové&vzdělávací fitness ELVI, čemuž se věnuji do teď. 

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Můj největší úspěch v oblasti fitness je ten, že jsem díky neustálým rozšiřování si svých znalostí zjistila, že posilovna jako taková ke zdravému tělu není vůbec třeba, člověk nemusí cvičit každý den, nemusí se pokaždé zapotit a nemusí se z lekce vůbec odplazit po 4. Stačí si utřídit mysl, upřednostnit zdraví a podle toho přizpůsobit svůj život a tělo se samo vytvaruje do jemu vyhovujících tvarů. 

Na to konto jsem absolvovala školu Pavla Koláře pro fyziofitness trenéry a nejen své osobní tréninky, ale hlavně ELVI, přizpůsobila právě tomuto směru.

Stejně tak v jídle, pokud člověk neposlouchá sám sebe a svoje tělo, nikdy nenajde klid a mír s jídlem. Právě toto vyučuji ve svojí “škole stravování” v ELVI.

Exkluzivní služby

Výživový poradce

Rehabilitace a zdravotní cvičení

On-line koučink

Služby

1
Osobní i on-line tréninky
1200 Kč

Osobní lekce 1na1, semi-privátní lekce 2-3 klie ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha 2
Telefon:

Trénuji také tyto sporty

Eliška Lacinová
Nabírá
0

0 hodnocení

Eliška Lacinová

 

Praha 2