Všestránek

Nabírá
Zobrazeno - 454x Uloženo - 0x

O akademii

Moderní metodické postupy

Naše lekce jsou zaměřené na rozvoj pohybových schopností. Jsou vedeny formou zábavy a her. Důraz klademe na techniku provedení všech pohybů. Mezi trenéry máme několik absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, a proto využíváme nejnovější postupy, techniky a metody, abychom co nejlépe pomohli dětem rozvíjet jejich fyzickou i mentální zdatnost. 


Všestranný pohybový rozvoj

Naším cílem je vytvoření správných pohybových návyků, zlepšování fyzické kondice a zdatnosti dětí. Tyto vlastnosti jsou důležité pro prevenci zranění a plynulý vývoj dítěte. Dalším velmi důležitým cílem je rozvoj smyslového vnímání dětí a socializace – vzájemné prožitky, společná radost a důvěra. 


Základy v mnoha sportech

Vyzkoušení více sportů může mít řadu výhod pro děti i dospělé. Největší výhodou je, že při všestranné pohybové zátěži dochází ke kompenzaci svalové dysbalance. Také rozšíříte své znalosti o několik dalších sportů. A dětem pomůžeme v rozhodování, jakému sportu by se chtěli v budoucnu věnovat. 


Sportování venku i v hale

Sportujte venku i v hale! Na naši sportovních lekcích si můžete vyzkoušet mnoho sportů v různém prostředí. Ať už je venku zima, teplo nebo něco mezi tím, my se postaráme o to, abyste si lekce vždy naplno užili.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Máme 120 aktivních členů a působíme 2 městech. Nabízíme lekce pro rodiče s dětmi do 3 let, lekce pro děti od 3 do 10 let a také lekce pro dospělé (od 16 let).

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Trénink u klienta doma

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Trénink na vámi vybraném místě

Sparing

Služby

1
Rodiče s dětmi do 3 let
110 - 150 Kč

Do lekce jsou zapojeni rodiče i děti, cvičí vši ...zobrazit více

2
Děti od 3 let do 10 let
110 - 150 Kč

V těchto lekcích jsou zapojené děti bez rodičů. ...zobrazit více

3
Dospělí (od 16 let)
100 Kč

Lekce pro dospělé jsou zaměřené na zlepšení fyz ...zobrazit více

Hodnocení akademie (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Kateřina Mikulics
Správce akademie

Jsem studentkou UK FTVS, kde jsem si uvědomila, jak závažné téma pohyb našich dětí je. Mám několikaletou zkušenost s trénováním dětí ve sportovních klubech v Praze, v okolí Prahy, i v Táboře. Pohyb je radost a děti by si měly užívat každou chvilku s ním.

Napsat zprávu

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt