refline

 

Pomoc sportovcům v podnikání očima Petry Prokopové, trenérky a navíc členky naší komunity.

„Do komunity jsem se přidala po nějaké době, kdy jsem ji po očku
sledovala na sítích a prošla si web. Po prvním callu jsem věděla, že to bude ta správná cesta jak posunout své podnikání.“
Takto mluví o svém rozhodnutí vstoupit do projektu Sport&Podnikání Petra Prokopová - fyziofitness & kondiční trenérka, certifikovaná trenérka metody DNS prof. Koláře a pokračuje:
„V podnikání mi již delší dobu chyběl odstup a měla jsem celkově pocit, že jsem do všeho zabředla. Prostě jsem potřebovala zavát do svých podnikatelských aktivit čerstvý vítr.“ Petra přišla před devíti měsíci s požadavkem získat více klientů.
A jak o své aktivní účasti v naší komunitě mluví teď po 9ti měsících, kdy má již přeplněný svůj klientský diář:
„Ne nadarmo se říká - Víc hlav, víc ví.
V rámci našich skupinových callů jsem získala různé pohledy na věc a inspiraci, skvělé kolegy a s nimi i spolupráce, které dávají smysl. Je radost sledovat, jak se navzájem posouváme dopředu.
A díky pravidelnému plánování cílů a úkolů k jejich dosažení, plynule posouvám své podnikání a hlavně mám nad sebou příjemný bič - prostě mám termíny a jedu místo odkládání úkolů.“
Petra je díky svým předchozím zkušenostem z projektového řízení velice platným členem. Její systematičnost a její tabulky jsou obrovským přínosem a inspirací pro všechny členy komunity.
Peťo díky za tvé nápady a procesy.
Hledáte parťáky, kteří jsou na stejné vlně a pomohou vám s vaším podnikáním?
Potřebujete nad sebou „příjemný bič“ jako Petra? >>>přidejte se k nám>>sportapodnikani.cz/