Barbora Svatá

Nabírá
Zobrazeno - 1409x Uloženo - 0x

O mně

Sportování a pohyb je mojí denní náplní. V 7 letech jsem začala jezdit motocross a aktivně trénovala a závodila do svých 14 let. Do prvního většího úrazu na závodech jsem aktivně trénovala. Po roce léčby jsem se závody skončila.  Od střední školy jsem začala navštěvovat skupinové lekce a později posilovnu. 

Mojí první závislost jsem si vybudovala na Jumpingu. Tenhle druh sportu s doprovodem hudby je pro mě adrenalin a naplnění. Udělala jsem si jumping kurz a začala vést svoje vlastní lekce. Později jsem se začala zajímat o samotné fitness cvičení a individuální tréninky. Vyzkoušela jsem řadu lekcí a stylů cvičení a zjistila jsem, že tenhle druh práce mi dodává energii a dělá mě šťastnou. Řekla jsem si, že tohle je cesta kterou chci jít. A nyní pracuji jako trenér 5 let. 


Absolvovala jsem trenérský kurz, sportovní semináře, výživové semináře a začala pracovat jako trenér a lektor naplno. Miluji sport a svoji práci, ráda trávím čas v přírodě, na horách a aktivně odpočívám. Baví mě překonávat sebe sama a pracovat na svých slabinách.


Ráda pomůžu ostatním najít ten správný směr. Ukázat že Fitness není jen o dietách a každodenním trápení ve Fitness. Ale o tom najít správný balanc a být převedením zdravý a funkční :) 

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Za svůj největší úspěch považuji vydrž! Přes všechno jsem za sebe ráda, že jsem se nikdy nevzdala. 

• Závody motocross - umístěni na druhém a třetím místě. 

• Absolvování běžeckých závodu  (Night run, česky běh žen, sparťan, madrace) 

• Beskydská sedmičkaExkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Trénink u klienta doma

Tvorba individuálního plánu

Video analýza

On-line koučink

Odborný doprovod na závody

Sparing

Pořádání sportovních workshopů

Videa

My job 💪

Služby

1
Individuální trenér
Dohodou

Osobní tréninky. Skupinová lekce. On-line kouči ...zobrazit více

Hodnocení (7)

5

Cena - 4.9

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Andrea

Baruš je prostě nejlepší! Za chvíli to bude rok, co jsme se poznaly, a i za tak krátkou dobu se mnou dokázala udělat kus práce. Moc si vážím jejího lidského přístupu při tréninku, kdy vím, že se s ní můžu otevřeně pobavit úplně o všem. Barušku nepovažuji jen za skvělou trenérku, ale především za nej parťáka do nepohody 🤍

17. 3. 2022
5

Markéta

S Baruškou trénuju už skoro 3 roky. Za tu dobu jsem se hodně naučila a posunula - nejen ve fitness a sportu, ale hlavně k lásce k sobě a svému tělu. Tréninky s ní mají hlavu a patu, dává do nich veškerou své znalosti a hlavně srdíčko. I když se mi třeba nechce, dokáže tak vyhecovat, že vždy z tréninku odcházím zničená a maximálně spokojená. Jsem moc ráda, že je mou trenérkou zrovna ona :)

16. 3. 2022
5

Ivoš

16. 3. 2022
5

Zuzi

Barča má zájem o své klienty, věnuje se jim, je kreativní a hlavně vidí, co by mohlo být. Zároveň dokáže pomoci, přizpůsobí se, když zrovna tělo nefunguje, jak by mělo a pomůže, ať se dá dohromady. Jako bonus je s ní legrace. Jednoduché to není, ale právě proto, to stojí za to.

16. 3. 2022
5

Nikoleta

Super! Možem len odporučiť.

16. 3. 2022
5

Radim

Nejlepší 💪

16. 3. 2022
4.9

Martina

Nezapomenutelná spolupráce s touto užasnou trenérkou zaručena :-) Profesionální a zároveň individuální přístup. Každým tréninkem posouvá mé hranice a motivuje mě. Velmi si cením její bezprostřednosti, trpělivosti, ochoty a podpory. Každá hodina je jiná, není v ní žádný stereotyp, nuda. Cvičení je náročné, bolí a kolikrát se mi fakt už nechtějí cviky opakovat…I přesto všechno odcházím po cvičení s radostným pocitem a ráda se vracím zpět. S Baruš to není jenom o cvičení ale i o jídle, nastavení mysli a uvažovaní o sobě.

16. 3. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt