Mgr. David Hehejík

Nabírá
Zobrazeno - 1954x Uloženo - 1x

O mně

### Jak mě záliba sportu přivedla do fitness?

        S činkami cvičím od svých jedenácti let.. Samozřejmě, bylo to dost brzo!;)  Toho času mi cvičení pomáhalo hlavně k fotbalu. Fascinovalo mě, o kolik na tom můžu být fyzicky líp než ostatní kluci. Naučil jsem se konzistenci v přístupu k tréninku a osobní zodpovědnosti. A také jsem poprvé pocítil, jaké to je překonávat všechny ty zbytečné výmluvy, které všichni známe. Když totiž cvičíte doma ve sklepě a chybí vám inspirace, návody, postupy, tak je to po čase především o drilu, cílevědomosti a už méně o zábavě...

         Pro vysvětlení... Letos (2022) mi bude 40. Jsem z té klidnější doby, kdy děcka na gymplu neměla internet, tím spíš ne v mobilu. :D

         Své domácí fitko jsem opustil, když mi bylo 17. V roce 2000 jsem poprvé vešel do regulérní posilovny na Kladně.

        Utekl čas a po gymnáziu jsem od roku 2003 začal studovat FTVS na Karlově univerzitě. V magisterském programu jsem promoval v roce 2007.

        Povinnou 3-měsíční praxi ve fitness jsem si protáhl na více než 1,5 roku. Své první trenérské zkušenosti jsem posbíral ve World Class na Václavském náměstí.

        V sesterském klubu World Class Health Academy na Náměstí Republiky jsem se pak jako osobní trenér naplno rozjel hned po vysoké škole (od 2008).

        V roce 2012, po téměř pěti letech, jsem přešel z World Class do Holmes Place na Andělu, kde trénuji dodnes. Klub dnes funguje pod názvem Form Factory Anděl.

        Aktuálně tedy můžu všem svým klientům i těm, kteří mě teprve vyhledají, nabídnout více než 15let zkušeností s trénováním všech věkových skupin běžné populace i sportovců různých zaměření i výkonností.### Co mě vede věřit ve svou práci a dělat ji naplno?

       Řídím se tím, že "naše tělo je jediné místo, které za život nikdy neopustíme".

       Zamyslete se...

Můžete odjet na vysněnou dovolenou, koupit si nové auto, přestěhovat se do lepšího bydlení... Pokud se ale nebudete cítit fyzicky dobře, sotva vaše pocity z čehokoli, co zažíváte, budou docela naplněné.

      Rád pomáhám lidem od bolesti ze sportu či zaměstnání až k fyzické / sportovní úrovni, která jim znovu umožní užít si svůj volný čas a život docela naplno. Tenhle typ úspěchu mě na mé práci dobíjí nejvíc!### Jaká je kvalita služby, kterou nabízím?

        Spolupracuji s velice šikovným fyzioterapeutem, Martinem Dvořákem. Martin mé znalosti a dovednosti významně posunul. Vždycky se k němu rád obracím, když daná situace ve fitnessu vyžaduje odbornější úroveň znalostí.

          Věřím ve fitness, které se výlučně opírá o "funkční užitečný pohyb". Učím své klienty využít fyzický potenciál svého těla způsobem, který co nejméně zatíží klouby a minimalizuje svalové úsilí pro splnění téhož pohybového úkolu. Laicky řečeno, "překonáte váhu a nenadřete se u toho víc, než je opravdu nezbytné". Zatížíte tělo jako celek bez zbytečného přetěžování kloubů a úponů svalů. Vaše tělo je potom jako fotbalový tým, kde každý hráč (sval) přesně ví, kdy a kde ho ostatní hráči (svaly) podpoří svou hrou a každý jeden z nich zná strategii i taktiku týmu (těla). Takto předejdete zbytečným zraněním / přetížením, pohyb osloví větší množství svalů, proto se zvyšuje i metabolický obrat, rychleji hubnete, případně dokonce efektivněji stimulujete svaly k růstu. Je to zdravé a navíc ještě dříve dosáhnete toho, co chcete. Více o tomto níže v následující otázce...

        Ve své praxi rozděluji pohyby do čtyř základních skupin. Proto každou dovednost, kterou si se mnou v tréninku osvojíte, můžete spolehlivě využít hned v mnoha dalších cvicích. Vše má logický základ, který vám nejenže vysvětlím tak, abyste to pochopili, ale skrze jednotlivé pohyby i ucítili a prožili si to, o čem tu píšu, na vlastní kůži - a to už na našem prvním tréninku! Přímo tedy na vašem těle / vašem pohybu vám ukážu efektivitu toho, co se se mnou naučíte a bude vám fungovat. Zažijete si to, čemu říkám "důkazové cvičení". Jednotlivé dovednosti na sebe navazují podobně jako sněhová koule roste, když se kutálí.

        Takto mohu prakticky komukoli garantovat, že ho během 12 hodinových tréninků naučím cvičit, aby byl sám sobě užitečný, nepřetěžoval se a vyspíval ve svém dalším tréninkovém snažení. Má praxe mi to už roky potvrzuje. Těchto 12 lekcí doporučuji rozložit do 6-9 týdnů. Všechno dobré chce svůj čas. Vše, co se dnes naučíte, zraje v následujících týdnech skrze vaši nervovou soustavu - usazuje se a stabilizuje. Tak funguje lidská senzomotorika.

        Osvojíte si pohyby užitečné pro reálný sportovní, všední, kancelářský i manuálně pracovní život. Prakticky vše, co potřebujete vědět a umět, abyste se špatnými pohybovými návyky nechtíc nepřivedli do bodu, kdy vám tělo znenáhla zahlásí "tak tudy už to dál nepůjde:(". A pokud už něco řešíte, něco vás bolí a obtěžuje vaše pohybové pohodlí, vězte, že zdravý pohyb opravdu léčí a je daleko účinnější než prášky a mastičky.... Lidi si myslí, že už mají "svůj věk", aby je sem tam něco bolelo... Začneme cvičit a jsou mnohdy překvapení, že obtíže ustupují, že to tak nějak jejich věkem nebylo. Ramena, bedra, kolena, lokty, šíje - bolest za krkem, píchání u lopatky, to všechno je možné restartovat k docela volnému bezbolestnému pohybu.

       U mě tedy dostanete něco jako pohybovou prevenci a sportovní výkonnost v jednom. Je jen na vás, o jakou úroveň výkonnosti máte zájem, kam až spolu můžeme dojít...

      Někdo bude šťastný, když ho konečně přestanou bolet záda z nekonečného sezení u počítače.

      Jiný bude chtít rozhýbat tělo a vytvarovat postavu, možná i výrazně shodit nebo naopak nabrat svalovou hmotu.

      Další by pak rád zlepšil koordinaci, rovnováhu, dynamiku, anebo celkově kondici pro sport, který ho baví...

      Rád vám poradím i užitečné tipy v oblasti výživy. Strava není těžká. Média dnešní doby vše zbytečně komplikují. Chce to jen trochu pozornosti, najít, kde to vázne a rozmotat ty uzly, kterými si svazujete svůj metabolismus.

      Stojím si za tím, že si se mnou během 12 tréninků osvojíte všechny důležité pohybové dovednosti, abyste se fyzicky začali posouvat kupředu. V následujícím čase už můžete počítat i s tím, že vám vzroste kondice, budete obratnější, silnější, vytrvalejší.... To už potom záleží, kdo se chce vydat jakým směrem.### Čím se odlišuji od jiných trenérů?

        Jaké postupy a vybavení používám v osobním tréninku?

       Nejprve co nepoužívám...

        Při tréninku se mnou nebudete nikdy dělat pohyby/cviky, které byste nepoužili kdekoli jinde v prostředí mimo fitness - tzn. pohyby, které by vám jinak nebyly užitečné při sportu, doma, v práci. Fitness prostředí je takových umělých nesmyslných a přímo nezdravých cviků bohužel plné. Možná vám nedává smysl, proč sem uvádím něco, co se od osobního trenéra automaticky očekává... Takovéto "pacviky" můžete totiž běžně vidět v repertoáru mnoha osobních trenérů. Neříkám všech, ale mnoha určitě, bohužel. Tito mí kolegové často učí své klienty cviky  cestou anatomie : "Tady tímhle cvikem posilujeme tenhle sval a tímhle "cvikem" zase tenhle sval, atd..."

      Lidská motorika se ale opírá o "pohyby" nikoli o "svaly"! Váš mozek vás vede dělat pohyby. Neříká vám: "Teď zapoj tenhle sval a tamten sval, a potom těhle pět svalů najednou nebo v pořadí (...) ..., ..., ....,"aby sis nalil kafe", "sednul na toaletu", "doběhl tramvaj"...."

      Proto se každé dítě docela krátce po narození seznamuje se svými končetinami - jak je ovládat, aby mu byl svět dostupnější. Nepotřebuje znát žádné své svaly...

      Každý zdravý pohyb má svou oporu a průběh. Někde začíná a někde končí. Má své biomechanické zákonitosti. Není to tedy tak, že nějak-jakkoli naposilujete určité svaly a pak budete v tom či onom pohybu silnější a tyto svaly vám dobře poslouží. Toto je bohužel omyl. S lehkou nadsázkou sejný omyl jako si například myslet, že budete "rychle plavat", pokud "se budete ve vodě rychle hýbat". Olympijský plavec i kterýkoli tonoucí - oba se hýbou dost rychle... Svalové úsilí i motivaci mají oba "dost podobnou"... Rozdíl v efektivitě pohybu je mezi nimi potom očividný.

      Z tohoto důvodu v osobním tréninku nepoužívám ani stroje určené výlučně pro jeden izolovaný pohyb. Lidský přirozený pohyb je a vždy byl sám o sobě koordinovaný projev. Lhostejno jestli tu máme na mysli dělníka, co kope krumpáčem, kulturistu, který dře na svalový objem, hokejistu, zahradníka nebo baletku...

      Každý z nás využíváme v životě pohyby, jejichž nezbytným základem je ekonomické držení těla, rovnováha v prostoru a samotná koordinace pohybu nastíněná výše. Stroje vás sotva přimějí aktivně sledovat své držení těla, o rovnováze a přirozenosti pohybu ani nemluvě...

      Proto jsou mými hlavními pracovními nástroji činky, kladky, míče, medicinbaly, expandery, stepy, boxy, TRX, ...to vše v kombinaci se znalostmi ze sportovního tréninku, zdravotní tělesné výchovy, případně fyzioterapie. Tzn. všechno to, co nám kromě efektu na jednotlivé svaly umožňuje respektovat i přirozené zákonitosti našeho lidského pohybu.

      Tady je ještě vhodné říci, že nezáleží na úrovni kondice, se kterou klient přichází . Vždy je zodpovědností trenéra, aby zvolil vhodný postup. Od klienta se očekává jen zájem cvičit, případně kroky ke změně životního stylu. Kdo chce cvičit a zlepšovat se, tomu najdu zdravou a k jeho vstupním fyzickým možnostem nejvhodnější cestu.
Dosažené úspěchy a zkušenosti

        Můj největší úspěch je, že mě moje práce stále baví a naplňuje. A věřím, že ani do budoucna nebudu chtít měnit svůj obor. To k čemu vedu své klienty - co mi přijde užitečné a správné pro život a zdraví - i sám žiju.


      Můj druhý největší úspěch jsou lidé, kteří přišli, abych jim pomohl ujít kus cesty, vložili do mě svou důvěru a spokojení odešli. Anebo se mnou dodnes pokračují. Někteří i přes deset let. Děkuji. Bez vás bych toto napsat nemohl.


Dosažené vzdělání:

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy

Magisterský diplom (2007)

Diplomová práce: 

"Využití aspektu glykemického indexu potravin v prevenci i redukci nadváhy u běžné nesportující populace"
Exkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Trénink důchodců

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Služby

1
Osobní trénink ve fitness
Dohodou

;- ; Poúrazové stavy, přetížení z práce a spor ...zobrazit více

Hodnocení (28)

5

Cena - 4.9

Sympatie - 4.9

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Nataliya

My son is a teenager professional ballet dancer, and this was the best experience in a gym ever. David Hehejik explained and coached my son according to a ballet dancers needs even from anatomy point of view. I will recommend him to everyone without any hesitation. As soon as our schedule permits we will return to the gym.

5. 12. 2023
5

Mirka

Davida mohu jako trenéra jen doporučit. Hlavně velmi oceňuji jeho celostní a profesionální přístup a moc dobré tréninky s cviky, které někdy možná mohou působit "obyčejně", ale prostě fungují. Osobně preferuji pohyb venku. Gym tedy zrovna není moje první volba, ale díky Davidovi dokáži najít i v cvičení ve fitku určité kouzlo. David je výborný trenér s upřímným, profesionálním zájmem o svého klienta i moc příjemný člověk.

21. 10. 2023
4.6

Kotýnek Jiří

Komunikace byla velmi příjemná. Vždy si našel čas na poslech mých otázek a snažil se je důkladně zodpovědět. Je také velmi trpělivý a vysvětlil mi věci tak, abych jim skutečně porozuměl. Jeho profesionální a přátelský přístup mi dával pocit, že je opravdu na mé straně a že mu záleží na mém zlepšení.

7. 9. 2023
5

Kristýna

David je skvělý a profesionální trenér, který velmi dbá na to, aby klient cvičil správně a neublížil si. Vysvětlí dobře techniku, naučí Vás správně dýchat při cvičení a v zásobě má také hodně cviků, u kterých se zapotíte :) Davida mohu jen doporučit, tréninky s ním jsou opravdu zábavné a efektivní!

15. 8. 2023
5

James

Excellent trainer, and a great human being. I had a fantastic time training with David. He is very specific about ensuring that you know how to train safely, and this has helped to give me a great deal of confidence in the gym. He has a holistic focus, taking an interest not just in what I do in the gym and my goals, but also in my diet, sleep pattern and rest schedule. His English is also excellent. I have no hesitation in recommending David. Thanks again, mate.

22. 4. 2023
5

Jachym

7 let a 9 různých trenérů a zatím jsem nepotkal lepšího a vzdělanějšího trenéra, než je David. Jeho princip a přístup může ze začátku pro mnohé působit netradičně, ale je založen na vědě a praxi. Od unikátních cviků, vnímání těla, až po práci s dechem mi David dal neuvěřitelně silný základ k veškerému fyzickému pohybu a k práci sám se sebou. Znalosti a triky, které mi David předal aplikuji do dnes (více než 7 let od našich tréninků) a neustále mi pomáhají dosáhnout svých cílů. Jednodznačne z nejlepších investicí! Vřele doporučuji. 10/10

17. 4. 2023
4.9

Ondřej

Skvělý trénink. Vždy spokojenost.

10. 3. 2023
4.9

Tomáš

Super trenér. Pro všechny co chtějí cvičit hlavně zdravě, ne pro egoliftery.

7. 3. 2023
5

Ibrahim Jalal

David is an excellent, smart coach. He helped me understand the logic of trainings, and curated a very good training plan suitable with my fitness and health goals. He's also persistent, friendly and supportive, and adapts quickly to the pace you choose. Scheduling classes was convenient in the months of coaching. The quality of service is very good and therfore I highly recommend coach David. He is also open to learn about other cultures and that cross-cultural tenant extends to training, nutrition and beyond.

13. 9. 2022
5

Chris

I am 45 years old and for my whole life I preferred outdoor sport rather than to be in a fitness center in front of the mirror. However last winter, I wanted to start to train muscles that I usually don't use during my outdoor activities. In my first training, David made the introduction of the fitness center to me (and looking back, I am so happy that he was assigned to me). First we sat down to talk as he wanted to understand my motivation and need. Only then we went to some specific machines where he explained to me what exercises I could do. I was so happy with this first lesson that I engaged him over several months to be my personal coach. He speaks very well English, he is very friendly and customer oriented, always with a smile on his face and he is also a good listener. Furthermore he considers the fitness activity as one part of a wholistic lifestyle (together with the optimal nutrition, sleeping behavior etc - things that I asked him as I wanted to understand these points better) in which health and power are more important than the outlook of the muscles. Although I can be a picky Swiss, I have to say that I am extremely satisfied with David and I can highly recommend him.

4. 9. 2022
5

Pavol

David mi pomohol s tym najdolezitejsim aspektom celeho cvicenia a to je pochopenie vlastneho tela za co som mu velmi vdacny. Cvicim prakticky od ranneho veku, ale az po spolocnej spolupraci dokazem efektivne trenovat, nezavisle na tom ci travim cas v posilovni alebo mimo system. Za to ti patri velka vdaka, pane Trenere. "Nemuzes jezdit s ferrari po poli" D.H. David helped me with the most crucial aspect of workout routine, to understand my body which i'm very grateful for. I do workout since childhood but only after time spent together my workout is truly effective, doesn't matter if done in gym or off the grid. Many thanks, Coach.

13. 8. 2022
5

Helene

I started with a personal trainer due to complex back problems. David was my second trainer in Prague. I was working out with him two times per week during two years. He did not only support me with keeping my body in a good shape, but he also helped me with special exercises for the back problems when needed. David is super professional when it comes to training and have a good understanding of what you want to achieve, but he also has a great sense of humor, there was always som interesting discussions and some good laughs during the training hour . Even after leaving Prague, I'm still training according to the schedule we used, just not as fun without the support from David.

12. 8. 2022
5

Andrey

David was my first gym coach and he helped me change not only my attitude towards sports, but also my lifestyle. I trained with David for 1.5 years intermittently and I can say the following - he is a truly experienced coach who wants to help you achieve the goal you have set for yourself. For a long time I could not gain muscle mass, from which I did not see the point of going to the gym. However, thanks to David, after 2.5 months, I was pleasantly surprised at how my body changed. If you want to go to the gym and work out with a personal trainer, then David is the best option, who knows both the basics and professional cross-fit and powerlifting exercises that can change your body. Therefore, in conclusion, I can say that before David's training, I did not see any results and I can proudly say that the love of sports and the change in my thinking (from a sedentary to an active lifestyle) is also a huge merit of David. This person knows how to motivate you if he sees that you want to change!

7. 7. 2022
5

Larisa

Pokud chcete cvičit s profesionálním trenérem, abyste dosáhli dobrých výsledků a zároveň si nepoškodili zdraví, pak zodpovědně doporučuji kontaktovat Davida. Před devíti lety jsem přišla do fitka a Davida mi na recepci přidělili jako trenéra na úvodní pohovor. A už během této hodiny jsem si uvědomila, že s ním chci trénovat, protože mi na úvodní schůzce položil ty správné otázky týkající se mého zdraví a vytvořil si ucelený obraz o individuálním přístupu k mému tréninkovému plánu. David profesionálně a komplexně přistupuje k přípravě tréninkového plánu s přihlédnutím k aktuální výkonnosti klienta. Snadno s ním proberete otázky fyziologie, zdraví, výživy. Má velmi vysokou úroveň vzdělání. Je to dochvilný a zodpovědný člověk. Před více než dvěma lety jsem se odstěhovala do jiné země, ale s Davidem jsme zůstali v kontaktu. Je to nejen skvělý trenér, ale i konverzace s ním je příjemná. Doporučuji!! Якщо ви хочете займатися з професійним тренером, щоб досягти хороших результатів і при цьому не нашкодити своєму здоров'ю, то я відповідально рекомендую вам звернутися до Давида. Дев'ять років тому я прийшла займатись у тренажерний зал і мені на рецепції призначили Давида як тренера для ознайомчої співбесіди. І вже протягом цієї години я зрозуміла, що хочу тренуватися з ним, тому що при цiй зустрічі він ставив мені правильні питання, які стосуються мого здоров'я і створював для себе комплексну картину, яка забезпечувала індивідуальний підхід до плану тренувань. Давид професійно та комплексно підходить до складання плану тренувань, враховує рівень підготовки клієнта. З ним можна легко обговорити питання фізіології, здоров'я, харчування. Має дуже високий рівень освіти. Крім того, Давид порядна, пунктуальна, відповідальна людина. Вже більше двох років тому я поїхала жити до іншої країни, але ми підтримуємо спілкування з Давидом. Адже він не лише чудовий тренер, а й приємний співрозмовник. Рекомендую!!!

4. 7. 2022
5

Christopher

I trained with David for about 6 years, for a significant period of that, 4 time per week. He helped me set goals I really wanted and worked on creating a training and nutrition programme which would allow me to achieve my goals. He pushed me physically and mentally when I needed it, but also knew when to hold me back to avoid injury. He focused on technique in a manner which meant I sustained no injuries the whole time we trained together, despite pushing myself physically. My goals became his goals and the support and encouragement he gave me became his goals, and we have fun in achieving them. Great trainer, great person and great fun. I could not recommend more highly.

30. 6. 2022
5

Andrei

David has been the best personal trainer I trained with. He consistently delivered professional advice that I use even now and helped me work out in a healthy and natural way. After training with him, i got rid of my shoulder popping everytime i raised my hand. On top of it, he has a very professional and kind attitude. He definitely has the knowledge and experience to help anyone achieve their goal.

28. 6. 2022
5

Richard

David je výborný a profesionální trenér, který má treninkový plán podložený vědomostmi a proto mu lze plně důvěřovat. Největší přidaná hodnota je za mě ale ta, že kompletní trénink je koncipovaný způsobem, aby měl efekt, ale prioritně jste na něj dlouhodobě zdravotně nedopláceli což je pro většinu sportovců extrémně důležité. Davida doporučuji.

27. 6. 2022
5

Andrés

During our time training together David was really Professional, Empathic and mindful about my condition back then and the issues I was having with my back. We did work together for some weeks to strengthen my back and core muscles by doing some specific movements and exercises that would target in the most efficient way the injured area, that was 6 years ago and till this day I am still doing these exercises as they are part of my daily day routines. I would recommend him to anybody with closed eyes. P.S Up to this point I have no back pains / issues anymore, it was a really win situation for me :) Andrés

27. 6. 2022
5

José

David is the perfect coach for busy people and people who just like me decided to get back in shape. He is supportive and pushes you to achieve the best possible results

27. 6. 2022
5

Daniel

David, is a personal and extraordinary trainer. He focus is complete long term body exercises. We will help you improve form, while improving strength. I would definitely recommend him.

27. 6. 2022
5

Zsolt

I trained with David for almost four years. He made me embrace a whole new lifestyle of doing regular exercise, eating more healthy and sleeping more, and in general to care more about myself. He became a friend and a mentor. He also helped me when I was really let down, showing how to find a different focus and cheering me up. I have seen him train others and he can help you achieve your goals whatever those may be. I just wanted a healthier life but at the end I became stronger, leaner and way more confident. David has a very strong work ethic but at the same time he is fun, and he is really easy to work with.

26. 6. 2022
5

Suzi

David helped me get out of my workout plateau. We focused heavily on mastering the correct form. David also shares his fitness journey from the past, and the reasons why he believes its all about quality > quantity. I have shifted away from continuously adding heavy weights (quantity), all thanks to David, who taught me to slow down in my movements, and on risking any injuries (quality). His professionalism is exceptional - it is clear his principles match with his training style. When you train with David, you are paying the right price for the best quality. David offers different types of packages. He recommended I do his shortest package first. After the 12 trainings were over, he told me I dont need him anymore! While it makes me sad, I am still amazed at the honesty and loyalty David has to his customers. To top it off, he’s always got a smile on his face! :)

26. 6. 2022
5

Olga

I had the pleasure of training with David for two years. He is very professional, and created a plan that suited my fitness goals and lifestyle very well, challenging me when needed. Also, he has a great sense of humor and easygoing personality, which made those early Monday morning sessions a lot more fun. Strongly recommend

25. 6. 2022
5

Daniel

Cvičil jsem s Davidem opakovaně a vždymě to posunulo dopředu. Pokud hledáte profesionální trénink, zaměřený na správné provedení každého cviku., tak můžu jen doporučit. Začal jsem znovu cvičit poté, co jjs3m si uhnal dlouhým sezením vychýl3nou plotýnk a teď o ní ani nevím. Cvičení s Davidem je nepochybně část úspěchu.

25. 6. 2022
5

Jakub

S Davidem cvicim uz vice nez dva roky a jednim slovem je to profik. Dba na spravne provedeni vsech cviku a dela kazdy trenink na miru. Kazdy cvik, ktery delame zapojuje nekolik partii a ma puvod v prirozenych pohybech tela - zadne izolovane cviky bizarnich partii. Nasloucha klientum a zajima se jak a proc chce dany clovek cvicit a podle toho prizpusobuje jednotlive fazy treninku. Je velice spolehlivy, dochvilny a vzdy ve forme asistovat pri treninku! Dokaze motivovat, ale netlaci klienty tam, kde to nedava smysl. Muzu opravdu jen doporucit!

24. 6. 2022
5

Terezie

S Davidem dostalo mé cvičení nový rozměr. Nejen cvičit a propotit tričko, ale přesně vědět co cvičit a jak správně. Jen můžu doporučit.

24. 6. 2022
5

František

Spolupráce s Davidem byla pro mě opravdu obohacující! Jsem profesionální tanečník a David mě dostal do perfektní formy, ale zároveň přizpůsobil tréninky na míru mojí velké zátěži. David mi byl k dispozici téměr kdykoliv, hlavně ve večerních hodinách a i ohledně stravy vždy zodpověděl každý můj dotaz. Byl jsem tak nadšený ze spolupráce, že do budoucna uvažuji o její znovunavázání. Davidův přistup byl pozitivní a jeho energie mě natolik nakazila, že nyní zvažuji svou vlastní kvalifikaci na pozici trenéra. Davida doporučuji všem, kdo s cvičením teprve začínají, ale i těm, kteří potřebují zlepšit svou formu a přístup ke cvičení i k jídlu. Já jsem byl se svým rozhodnutím svěřit se do jeho rukou více než spokojený.

24. 6. 2022
4.9

Alena Š.

S Davidem trénuji necelý rok. A je to jízda! Trénink začíná mým “zahřátím” na pásu, takže je nutné dorazit o chvíli dřív, aby tento čas nezasahoval do samotného tréninku. Velmi mile mě překvapilo, že David dělá většinu věcí jinak než mí předchozí trenéři. Cviky nepočítá, ale pozorně sleduje provedení zadaného cviku a ve chvíli, kdy nemůžu, což by mohlo způsobit zranění, tak mi bere zátěž nebo ukončí cvik. Pro mou mentální pohodu to je velmi vyhovující přístup, nemusím jít za hranu, protože mi zbývá např.10 dřepů. Opakování je nicméně tolik a náročnost úměrná tomu, co tělo zvládne, takže po každém tréninku jsem dost dobře unavená a mám skvělý pocit. Hodně se pracuje s vlastní vahou a středem těla, naučil mě u cvičení správně dýchat, bez toho to cvičení nemá smysl. Velmi pozitivní je, že tréninky nikdy neruší, maximálně se přizpůsobuje dle svých možností, nikdy nevytahuje u tréninku telefon, plně se soustředí na klienta. Cítím velké zlepšení své fyzičky, síly a díky tréninkům mám kontinuálně lepší náladu. Vřele doporučuji!

15. 6. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit