Trenérka akademie AK Olymp Brno, spolek

Nabírá
Zobrazeno - 1430x Uloženo - 1x

O mně

Ke sportování jsem byla vedena rodiči od útlého dětství. Bylo to pro mě přirozené trávení volného času. Tréninky mi nastolily řád. Díky tomu jsem stíhala bez problému spojit školu a sport. Postupně jsem se věnovala ping-pongu, aerobiku a následně si mé srdce získala atletika. S tou jsem začala ve 14 let a mým prvním trenérem byl pan Josef Sečkář v klubu AK Olymp Brno, spolek (dříve ACP Brno). Nyní stále aktivně trénuji a závodím na středních tratích. V mateřském klubu jsem nyní vedoucí trenérkou Sportovního střediska a vedu přípravky dětí a žactva.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

V dorostenecké a juniorské kategorii jsem reprezentovala ČR na mezistátních utkáních na trati 400m. Z mistrovství ČR jsem si prozatím dovezla celkem 14 individuálních medailí. Za největší osobní úspěch považuji zisk seniorského mistrovského titulu na 800m v roce 2013.