Ivo Schovanec

Nabírá
Zobrazeno - 1917x Uloženo - 0x

O mně

Sportu se věnuji téměř od chvíle, kdy jsem se postavil na své nohy. Práci osobního trenéra se věnuji již více než 20 let. Během této doby jsem načerpal mnoho praktických zkušeností. Zároveň se neustále věnuji studiu nových poznatků, abych svým klientům vždy pomohl tím nejefektivnějším způsobem. Proč jsem si vybral cestu privátních lekcí? Oproti skupinovým hodinám individuální práce s klientem umožňuje nalézt ideální cestu k vytyčenému cíli. Ta by ovšem neměla být co nejrychlejší, ale co nejvíce zdraví prospěšná.

Někdy si lidé myslí, že známkou správného cvičení je lapání po dechu a potem promočené triko. Aby tomu tak bylo, je nezbytné nejdříve pracovat na odstranění tělesných disbalancí v kontextu zažitých pohybových vzorců. Tzn., vrátit správnou činnost hlubokým svalům a fixátorům. Bez tohoto může vzniknout paradoxní situace, že se pohybové ústrojí bude více nezdravě opotřebovávat a ničit, než bez aktivního sportování.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Tenis jsem začal hrát v sedmi letech a věnuji se mu dodnes. Hrál jsem v týmu Witzenmann Opava a následně v týmu VSK VŠ TU Ostrava nejvyšší republikové soutěže družstev od mladších žáků až po juniory. V průběhu několika let jsem absolvoval nesčetně turnajů jednotlivců v České republice. Moje ročníkové umístění na žebříčcích ČTS všech jmenovaných kategorií bylo vždy v Top padesáti.

V letech 2014-2019 jsme trénoval tenisové hráče v průběhu vysokoškolského studia napříč všemi věkovými kategoriemi. S hráči jsem pracoval v rámci své bakalářské práci (Sledování úrovně kondiční připravenosti u skupiny tenisové mládeže) podle testové baterie.
Po ukončení studií trénuji v tenisovém clubu Vista v Praze.

Videa

Personal trainer

Služby

1
Individuální lekce kickboxu
600 Kč

Posílení svalového aparátu, získání lepší kondice ...zobrazit více

2
Kruhový trénink
600 Kč

Zaměřený na vytrvalost, sílu, koordinaci a sílu vů ...zobrazit více

3
Sebeobrana
600 Kč

UFS systém sebeobrany vyučuje sebeobranné chvaty n ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Křižíkova 290/48, Praha 8
Telefon: