Jan Aleš

Nabírá
Zobrazeno - 1697x Uloženo - 1x

O mně

Karambol jsem začal hrát v 18ti letech. Od mala jsem sportoval v kolektivních sportech a život bez sportu jsem si neuměl představit. Přešel jsem na individuální sport Billiard - karambol. Postupně jsem se propracoval z malého stolu a technických disciplín na závodní stůl a disciplínu 3band neboli kvarty. Smysl, který mě naplňuje při hře, je ovládání sebe samotného a koncentrace. Říkám že to nejdůležitější v karambolu je trénink a následných 20 vteřin před každým strkem, které má hráč pod kontrolou. Proto se s Vámi budu zabývat nejen hrou samotnou, ale i mentálním coachingem.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Mezi mé největší úspěchy patří 3. místo na mistrovství evropy dvojic na malých stolech a dva tituly mistra republiky jednotlivců na závodních stolech.


Dále nespočet titulů mistra republiky v týmových soutěžích, které jsme dosáhli společně s přáteli z našeho klubu BC Kladno, který patří v naší republice ke špičce kulečníkového sportu.

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Tvorba individuálního plánu

Psychologická příprava

Video analýza

Videa

Extraliga BC Kladno vs. AKK Brno 2021

Jeden z mnoha zápasů. Můžeš navštívit naše klubové kanály na YOUTUBE - BC KLADNO, BC KLADNO LIVE, BC KLADNO STREAM

Služby

1
Osobní trénink
Dohodou

Trénink probíhá formou úkolů a následného tréni ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Havlíčkova 3084, Kladno
Telefon:

refline příspěvky

Jan Aleš
Trenér karambolu

V listopadu otevíráme dětskou karambolovou akademii. Individuální přístup a perfektní zázemí pro trénink dětí. Přijďte se přesvědčit, že karambol je sport který bude Vašemu dítěti rozvíjet koncentraci ...zobrazit příspěvek