Lenka Bořutová

Nabírá
Zobrazeno - 1877x Uloženo - 0x

O mně

Jmenuji se Lenka Bořutová (za svobodna Lukašíková), narodila jsem se ve Zlíně a tam jsem taky vyrůstala. Moje rodina byla, a stále je, velmi sportovně zaměřená a tak bylo zcela přirozené, že mě vedli ke sportu. Začala jsem jako malá s gymnastikou a pak, ve čtvrté třídě, jsem začala závodně plavat. Plavání mi vydrželo po celou dobu základní školy, ale jelikož fyzické vypětí bylo velké, znalosti o výživě mizivé, k tomu nějaká ta vrozená dispozice a regenerace navzdory nízkému věku nedostatečná, tak nastaly zdravotní problémy se zády. Plavání jsem musela omezit, začala jsem chodit na rehabilitace, a jakmile se záda dala jakžtakž do hromady, tak mi byly doporučené bojové sporty – kvůli rovnováze, stabilitě a vyváženému zatížení celého těla. Pak jsem „čuchla“ k posilovně a u toho jsem už zůstala. Učila jsem se stylem „pokus omyl“, nebyla jsem žádným pravidelným čtenářem fitness časopisů, ale bavilo mne to.

Vysokou školu jsem studovala v nádherném městě – Hradci Králové - obor Sportovní management. V rámci studia jsme se seznamovali teoreticky i prakticky s téměř všemi druhy sportů a některé z nich jsme museli zvládnout i jako instruktoři. Mně stále nejvíc oslovovalo fitness, tak jsem si v Institutu Tonus (u PaedDr. Petra Tlapáka, CSc) udělala licenci pro trenéra a instruktora fitness. Začala jsem při studiu pracovat jako trenér a tato práce mně naprosto uchvátila. Bylo bezva vidět, jak můžu pomoci od bolesti zad nebo hlavy, jak se klienti po několika týdnech cítí lépe, mají více energie do života a cvičení se jim stane naprosto přirozeným.
V roce 2011 jsem si doplnila znalosti o výživové poradenství, které jsem „vystudovala“ u ing. Macha v Nutrisu. Znalosti ve výživařině si průběžně doplňuji různými doškolovacími programy (výživa pro těhotné a kojící, pro diabetiky, celiaky, děti, seniory, směnný provoz atd).

Spolupracuji se Sportovním a vzdělávacím centrem Body Care v Brně, ale mohu s Vámi trénovat i v kanceláři, venku nebo třeba u Vás doma.

Zároveň dělám i přednášky o výživě a zdravém životním stylu jak pro firmy, tak třeba i pro školy. Stačí mne kontaktovat a určitě společně něco vymyslíme :-). Třeba lekci pro zdravá záda a zdravé sezení v zasedačce firmy nebo přednášku o základech zdravého stravování ve Vaší škole (základní nebo i střední).

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Sportovní vzdělání:
2002 - 2005: Univerzita Hradec Králové - Sportovní management (státnice Bc.)
2004: instruktor fitness a kondiční trenér - Institut TONUS
2011: poradce pro výživu - Nutris
2018: Masérský kurz - Masérská škola.cz (Brno)

Kurzy trenérské:
doplním :-)

Kurzy výživové:
doplním :-)

Závodní kariéra ve fitness:
2006 - 1. Místo v kategorii Fitness na mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice, bodyfitness a fitness žen (Odry - ČR)
2006 - 4. Místo v kategorii fitness na Mistrovství České republiky v kulturistice, bodyfitness a fitness (Praha - ČR)
2007 – 1. Místo v kategorii Fitness na mistrovství Moravy v kulturistice, bodyfitness a fitness žen (Bystřice nad Pernštejnem - ČR)
2007 - 2. Místo v kategorii Fitness na Mistrovství České republiky v kulturistice, bodyfitness a fitness žen (Čelákovice - ČR)
2020 - 6. místo v kategorii Body fitness na Mistrovství České Republiky

Služby

1
osobní trenér
Dohodou

Individuální přístup ke klientovi = vždy beru v po ...zobrazit více

2
výživové poradenství
Dohodou

osobní nebo distanční konzultace, analýza stávajíc ...zobrazit více

3
analýza InBody
Dohodou

Detailní analýza složení těla - sval/voda/tuk Prv ...zobrazit více

4
Přednášková činnost
Dohodou

Přednášková činnost pro školy a firmy. Vždy zálež ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa 1: Brno
 Adresa 2: Zlín
Telefon: