Lucia Vantrubová

Nabírá
Zobrazeno - 1147x Uloženo - 2x

O mně

Pohyb a sport je součástí mého života už od dětství. Tanec, karate, posilování - tím začala moje vášeň pro sport. Jsem aktivní a akční člověk a ráda se neustále vzdělávám nejen v oblasti cvičení. Věnuji se jak trénování dětí, tak dospělých a věřím, že i tobě pomůžu zlepšit kondici, výkonnost, celkově zdraví a udržet si duševní pohodu. Nezapomeň, život je pohyb! 

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Certifikovaná trenérka fitness

Exkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Trénink dětí

Trénink u klienta doma

On-line koučink

Trénink na vámi vybraném místě

Sparing

Služby

1
Skupinové lekce - BODYWEIGHT
200 - 400 Kč

Čeká tě parádní hodinovka cvičení pouze s váhou ...zobrazit více

2
Osobní trénink
500 - 1000 Kč

Hledáš individuální lekce s profesionálním tren ...zobrazit více

3
Skupinovka - funkční trénink
200 - 400 Kč

Nechceš cvičit sám a chybí ti parťáci na cvičen ...zobrazit více

Hodnocení (3)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Kateřina

Lucku jako trenérku doporučuji všema deseti. Byla jsem ve fitku úplný nováček a ona mě v průběhu skupinového kruháče pečlivě kontrolovala a opravovala, abych všechny cviky dělala technicky správně a nepřivodila si svými špatnými pohyby nějaké zbytečně zranění. A když už se technika zlepší, tak umí Lucka skvěle motivovat k mnohem lepšímu výkonu, než by se člověk dokopal sám. Její lekce jsou plné energie, individuálních výzev a endorfinů. Prostě bomby a rakety! 💣 🚀 Dáte si funkčně do těla, uvidíte změny na svém těle a ještě se budete skvěle bavit.

3. 11. 2023
5

Lucia

Lucku ako trénerku môžem jedine doporučiť, naučila ma správne cvičiť a držať telo, pri hodne cvikoch som to nerobila správne, a teraz je moje cvičenie efektívne. Pomohla mi určiť si správnu disciplínu s ktorou prišli výsledky a zmeny a zároveň poznať svoje telo. Po tréningoch sa postupne už ukazujú zmeny, ktoré doteraz neboli viditeľné. Ukázala mi že cvičenie nieje len drina, ale drina so zábavou a chuťou chodiť cviciť. Vždy sa teším sa spoločný tréning.

24. 10. 2023
5

Šarlota

Lucka je skvělá trenérka, která dokáže dokonale přizpůsobit cvičební plán vašim potřebám. Její pozitivní energie a vždy dobrá nálada vás budou motivovat k cvičení s úsměvem. S Lucií se nenaučíte jen cvičit efektivně, ale také se naučíte respektovat své tělo a jeho potřeby. A přesto jedete "bomby, rakety" :D. Díky ní jsem zjistila, že jsem hodně cviků prováděla špatně, ale společně jsme to zlepšily.

10. 10. 2023

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa 1: Praha 3, Czechia
 Adresa 2: Praha, Czechia
Telefon: