Martin Kulíšek

Nabírá
Zobrazeno - 1131x Uloženo - 0x

O mně

Moji specializací jsou nápravné/zdravotní tréninky, tzn. tréninky, které jsou postavené tak, že na prvním místě je zdraví klienta a cvičíme takovým způsobem, abychom docílili maximálně specifického zatížení konkrétních svalových skupin dle dysbalancí vycházejících z diagnostiky.

Mezi mé cílové skupiny patří také lidé se snahou zhubnout přebytečný tuk. Cesta je to náročná nejen časově, ale i psychicky. Nebudu ti lhát. Je to hlavně o tobě a tvém celkovém životním stylu. Při tom všem ti ale budu oporou, budu tě motivovat a pomáhat ti na tvé cestě.

Zaměření na růst svalové hmoty a síly je samozřejmostí. Během osobního fitness tréninku ti samozřejmě vysvětlím základní principy budování svalů a síly.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Momentálně se už rok zabývám "ideomotorickým tréninkem" Vaška Rázla, a právě jsem začal jeho principy aplikovat i na své klienty.

Mám zkušenosti s lidmi se skoliózou/skoliotickým držením, bolestmi zad a kolene, radikulopatií, hip shiftem, kolenním valgem, hypermobilitou, plochonožím i "pravou obezitou".

Věnoval jsem se Klasické kulturistice. Posledním rokem v dorostencích jsem se umístil na 3. místě na mistrovství ČR. V juniorech jsem byl na závodech už pouze jednou. Soutěžení se dále nevěnuji, cvičím pouze pro radost.

Exkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Trénink důchodců

Trénink dětí

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Odborný doprovod na závody

Služby

1
Trénink
Dohodou

Individuální trénink ve fitku či ve dvojici.

2
jídelníček
Dohodou

Individuálně nastavený podle potřeb a vybraných su ...zobrazit více

Hodnocení (4)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

George

Martin is a great guy, well informed, always explains exercises properly and has the patience to work to bring results. I am very happy to work with him. He also speaks good English and is very communicative, which is very important for a trainer.

29. 7. 2022
5

Slávek

Best personal fitness trainer in Prague 5. Highly recommended.

7. 7. 2022
5

Rauf

7. 7. 2022
5

Rita

Velmi dobrý program, výsledky jsou viditelné již za měsíc. Martin pomáhá i se zdravým jídelníčkem.

7. 7. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Radlická 117, Praha 5
Telefon: