Pavel Čermák

Nabírá
Zobrazeno - 3169x Uloženo - 6x

O mně

S tenisem jsem začal v šesti letech. Zkusil jsem i fotbal, cyklistiku a atletiku, ve které jsem měl i přes minimum specializovaných tréninků dobré výsledky včetně 1. místa na přeboru Prahy st. žáků na 1500 metrů.. Jenže tenis to u mě jasně vyhrál.
Možnost individuálního rozvoje, vlastní taktiky, vlastní analýzy zápasů - zkrátka právě kurt, raketa a žlutý míček z gumy a meltonu mě nadchly v dětství tak, že jsem věděl, že právě tomuto sportu chci věnovat celý život....
Dobrý trenér má zcela individuální, osobní přístup. Což právě tenis umožnuje a správná tenisová cesta to vyžaduje - dělám tréninky zábavné i náročné, vedu mladé závodní hráče s nejvyššími ambicemi, minitenisty na jejich prvních tenisových krůčkách i rekreační hráče všech věkových kategorií - přijďte na trénink ať už chcete vypnout při sportu, zapotit se nebo si zlepšit techniku a taktické znalosti.

- s týmem Czech Tennis Academy organizujeme kempy pro děti i dospělé, příměstské i výjezdní po ČR i do zahraničí
- pořádáme také turnaje všech věkových kategorií, celostátní i amatérské

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Závodní hráč od r. 1996 ;
Zkušenosti z mezinárodních turnajů ;
Desítky vítězných celostátních turnajů ve všech věkových kategoriích, dvouhra i čtyřhra ;
Nejlepší umístění na celostátním žebříčku: 22. místo ;
Oficiální trenér českého tenisového svazu od r. 2007 ;
Od r. 2012 jsem sbíral zkušenosti jako klubový trenér na full time v Praze ;
2013 získání vyšší trenérské licence ČTS ;
2019 založení tenisové školy Czech Tennis Academy ;

V průběhu jedenácti let, kdy jsem povoláním primárně tenisový trenér, našlo na kurtu pod mým vedením mnoho dětí lásku ke sportu a nespočet z nich získalo nějakou tu trofej/e na žákovských celostátních turnajích. Ale také spousta dospělých objevila krásu tenisu, zlepšili svou úroveň hry, fyzičku a někteří našli díky mně nové parťáky na přátelské zápasy....
MÁ PRÁCE MI DĚLÁ KAŽDODENNÍ RADOST!

Služby

1
Individuální lekce
500 Kč

Služby Czech Tennis Academy jsou zcela komplexní, ...zobrazit více

2
Tenisový kemp
3000 - 10000 Kč

Děláme také CTA kempy pro všechny věkové kategorie ...zobrazit více

Hodnocení (4)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Klára Bláhová

25. 2. 2021
5

Pavla

Pavel je skvely trener. Obratila jsem se na nej, kdyz jsem musela zacit hrat levou rukou, kvuli zraneni prave. Pavel se mnou pracoval s velkou trpelivosti a presne pochopil, jaky pristup jsem potrebovala. Postupne me naucil hrat levou i podani, coz jsem myslela bylo nemozne. Je nejen skvely technicky, ale vyborne pracuje i s psychikou. Vrele doporucuji.

25. 2. 2021
5

František

Great coach ;)

24. 2. 2021
5

Viktor

Pavel je opravdu komplexní trenér, především jen nenahazuje míčky, ale vymýšlí nová cvičení, hledá chyby a umí je opravit, vymyslet na to nová řešení, umí perfektně reagovat na úroveň dovedností a individualitu klienta. Trénink je nenjen škola, dřina, ale i velká zábava, ať individuálně nebo na kempu, kde umí nastavit cvičení tak, aby i různé levely hráčů byly jeden druhému výzvou a posunem. Se mnou jako celoživotním trenérem to neměl samozřejmě jednoduché, ale jeho nejlepší vizitkou je, že s ním trénuji už 7 let a stále mi má co dát. :-)

24. 2. 2021

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit