Pavel Jirkal

Nabírá
Zobrazeno - 3198x Uloženo - 2x

O mně

Šipkám jsem se začal věnovat ve svých čtrnácti letech a díky dlouholetým zkušenostem se řadím mezi českou elitu. Nabízím všem individuální i skupinový trénink šipek.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

V roce 2001 jsem zvítězil na turnaji Czech Open organizace BDO, když jsem ve finále porazil krajana Radka Schulze. O rok později jsem ovládl mistrovství světa v softových šipkách hráčů do 21 let.

Prvních velkých mezinárodních turnajů jsem se zúčastnil v letech 2004 a 2005, kdy jsem si zahrál na majoru World Masters. V roce 2008 jsem se představil celkem na čtyřech turnajích PDPA Players Championship, dvakrát jsem se umístil v last 64.

V tuzemsku jsem sesbíral mnoho titulů v jednotlivcích i na turnajích dvojic. V roce 2015 jsem spolu s Michalem Kočíkem reprezentoval Českou republiku na World Cup of Darts, kde jsme podlehli v prvním kole rakouské dvojici tvořenou Mensurem Suljovičem a Rowby-Johnem Rodriguezem. Na World Masters jsem došel do last 144, což jsem zopakoval o dva roky později v roce 2017.

V roce 2018 jsem se stal vicemistrem Evropy na turnaji WDF Europe Cup, kde jsem ve finále prohrál s Irem Martinem Heneghanem. V listopadu jsem si zahrál na exhibici Prague Darts Masters v Praze v hale Královka.

Na začátku roku 2019 mi velmi těsně unikla Tour card v Evropské Q-school. Ve třetím hracím dni jsem se dostal do finále, ale podlehl jsem v něm Christianu Bunsemu z Německa 2-5. Zaváhání na posledním turnaji čtvrtý den (vypadl jsem v last 128) mě připravilo možnost získat profesionální kartu přes PDC Q-school Order of Merit. Později jsem se v tomto roce kvalifikoval na dva turnaje okruhu PDC European Tour. Byly jimi European Darts Open v Leverkusenu a German Darts Open v Saarbrückenu. Na prvním jmenovaném turnaji jsem došel do druhého kola, když v kole prvním jsem porazil Skota Williama Borlanda 6-1. V kole druhém jsem prohrál s Angličanem Darrenem Websterem 3-6. Na German Darts Open jsem vypadl v prvním kole po prohře 0-6 s Angličanem Lukem Humphriesem. V červnu společně jsme s Karlem Sedláčkem reprezentovali Českou republiku na PDC World Cup of Darts, v prvním kole jsme nestačili na tým Polska (Krzysztof Ratajski a Tytus Kanik) 2-5.

Na začátku roku 2020 jsem se vydal na Evropskou Q-school, třikrát jsem se probojoval do last 128, jednou jsem skončil v last 512. V dubnu 2020 jsem se stal jedním z deseti účastníků nově vzniklé Tipsport Premier League 2020. V ní se mi ale tolik nedařilo, vybojoval jsem jen dvě výhry, když jsem porazil Michala Onda a na závěr Daniela Barbořáka. V tabulce jsem skončil po Fázi 1 na předposledním, 9. místě, a se soutěži se tak rozloučil.

Videa

Bull's Czech Dart Team - Karel Sedláček & Pavel Jirkal

Služby

1
Trénink šipkového sportu
700 Kč

Trénování, zdokonalovaní, hra proti lepším hráčům, ...zobrazit více

2
Skupinový trénink
400 Kč

Maximálně do 6 osob Uvedená cena je za jednu osob ...zobrazit více

3
Skupinový trénink
250 Kč

Jedná se o trénink nad 6 lidí Uvedená cena je za ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Šmeralova 5, Praha 7
Telefon: