Mgr. Sokratis Kalagasidis

Nabírá
Zobrazeno - 2562x Uloženo - 0x

O mně

Ahoj,

pokud máš zájem se zdokonalit v tenise po technické stránce, taktické, psychické a fyzické přípravě na kurtu, tak mě neváhej kontaktovat.


Momentálně trénuji závodní hráče + babytenis a hraji sparingy (všechny kategorie) a také rekreační hráče (pokročilé i úplné začátečníky).


U rekreačních hráčů vidím potřebu správné techniky úderů, fyzické udržitelnosti.


V roce 2019 jsem ukončil magisterským titulem studium na VŠTVS Palestra Praha, oborem wellness specialista. V roce 2017 jsem v bakalářském studiu vystudoval obor kondiční a sportovní specialista. V roce 2020 jsem získal tenisovou licenci 2.třídy.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Tenis jsem začal hrát v sedmi letech a věnuji se mu aktivně dodnes. Hrál jsem v týmu Witzenmann Opava a následně v týmu VSK VŠB - TU Ostrava nejvyšší republikové soutěže družstev od mladších žáků až po juniory.  Moje ročníkové umístění na žebříčcích ČTS všech jmenovaných kategorií bylo vždy v Top padesáti.

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Tvorba individuálního plánu

Odborný doprovod na závody

Sparing

Služby

1
Tenisový trénink
1000 Kč

Trénuji pod Vista Resort, pro dospělé hráče je ...zobrazit více

Hodnocení (6)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Artem

Sokratis is a great coach and person. Always a pleasure to be around on the court. Individual approach and training plan to improve your skills. I'm satisfied with the progress that I have made since working together. Totally recommended

2. 8. 2023
5

Dominika

Líbí se mi názorně vysvětlená technika úderů a provedení jednotlivých částí úderů. Je s ním sranda a má lidský přístup. Doporučuji.

29. 7. 2023
5

Veronika

Naprosto profesionální přístup, děkujeme.

29. 3. 2021
5

Kontsevaia Julia

Nejlepší trenér! dokonale odhaluje potenciál a motivuje !! Děti vždy chodí na cvičení s radostí a vykazují skvělé výsledky!!!!

29. 3. 2021
5

Iva

Se Sokratisem jsem začala trénovat téměř před rokem, po dvou letech nicnedělání. Tenis jsem v minulosti hrála, ale chyběla mi fyzická kondice, abych byla schopná běžet déle než 5 minut. Měla jsem mnoho tenisových zlozvyků. Díky jeho profesionálnímu, individuálnímu, ale i lidskému přístupu se konstantně zlepšuji, nejen tenisově. Moje celková fyzická kondice jde tím správným směrem. I když se občas ráno probudím s „nechce se mi“, vždy z tréninku odcházím se skvělým pocitem. Trénovat se Sokratisem bych doporučila hráčům na jakékoliv úrovni. Věřím, že jeho pozitivní a profesionální přístup ke každému tréninku ocení kdokoli. Nic není bez dřiny, ale ta také nestačí - trenér, který vám „sedne“, je velkým procentem úspěchu.

20. 3. 2021
5

Jiří

Spokojenost s vedením tréninku, odborností a volbou fyzicky náročnějších pasáží tréninku a tréninku techniky úderů.

20. 3. 2021

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Nad Hliníkem 1202, Praha 5
Telefon: