Trenéři ping pongu

Pilujte rychlost a dobrý postřeh pomocí ping pongu. Tento sport patří k těm nejrychlejším. Ping pong nebo také stolní tenis je míčový nekontaktní sport, ke kterému potřebujete pálku, míčky a stůl. Můžete hrát dvouhru nebo čtyřhru. Je jeden z nejrozšířenějších sportů a je velice komplexní. Nezáleží jen na fyzických předpokladech, ale i na úderové technice, psychice a schopnosti soustředění.

Hledat a filtry

Hledání

Chcete začít sportovat? Zobrazte si seznam sportů, které refcoach nabízí a najděte ten pravý pro vás.

Najít sport
Výsledky vyhledávání
Seřadit:
Nabírá
0

0 hodnocení

Jan Holáň

 

Jizerská 328/4, Praha-Čakovice
Dobrý den. Se stolním tenisem jsem začal v 5ti letech. Byl jsem 7 let ve středisku vrcholového sportu a prošel si mládežnickou reprezentaci. Jsem profesionální hráč a příležitostní trenér.
Nabírá
0

0 hodnocení

Martin Koblížek

 

Hradec Králové
Ve stolním tenisu se pohybuji déle než patnáct let. A konkrétně trenéřině přibližně šest let. Věnuji se tréninkům od profesionálních hráčů až po úplné začátečníky. Mám individuální přístup a každému chci pomoct k dosahování vlastních cílů.
Nabírá
4.7

1 hodnocení

Jakub Merta

 

U Labe 427/1, Hradec Kralove, Czechia
Třináct let se věnuji trénéřině stolního tenisu. Trénuji od nejmenších po vrcholové sportovce, ale i hobby hráče. Stolní tenis je individuální sport a přesně tak ke každému přistupuji - dle jeho potřeb, časových a fyzických možností.