Štěpán Pecka

Nabírá
Zobrazeno - 2125x Uloženo - 1x

O mně

Slackline je individuální sport a ke každému je potřeba přistupovat individuálně podle jeho požadavků, zkušeností, šikovnosti a rychlosti pokroku. Díky slackline budete rozvíjet vnitřní stabilizační systém, fyzickou zdatnost a obratnost, ale také vám přinese psychickou odolnost a zklidnění mysli. Každý další úspěšný krok, kterým překonáte sami sebe, vám udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři.

Nabízím vám kurzy, díky kterým vás provedu od prvních krůčků po slackline, přes základní statické triky až po nejnáročnější dynamické triky na trickline, nebo základní přípravu na královskou disciplínu - highline.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Slackline se věnuji od roku 2011. Věnuji se především akrobatické disciplíně - trickline. V této disciplíně patřím mezi nejlepší v ČR, jsem dvojnásobný mistr ČR a několikanásobný vítěz Czech Trickline Cupu. Zúčastnil jsem se mezinárodního závodu Swiss Slackline Championship 2017 v Bernu, kde jsem obsadil 2. místo, a také závodu Rookie Contest World Slackline Masters 2017 v Mnichově, kde jsem opět získal 2. místo.
Slackline se dále dělí na longline, kde je cílem přejít dlouhé lajny. Můj osobní rekord je 112 m. Poslední dobou se také věnuji královské disciplíně highline. V této disciplíně je mým rekordem 66 m dlouhá lajna, přibližně 30 m vysoko. Od roku 2012 pořádáme exhibice a workshopy na festivalech či soukromých akcích. Od roku 2017 vystupuji na exhibicích s kamarády ze SlackShow.

Videa

Ook, ook! - Slackline - Štěpán Pecka

Služby

1
Základní kurz slackline
400 - 650 Kč

Základy chůze po slackline, a jak správně lajnu uk ...zobrazit více

2
Základní kurz trickline
600 - 800 Kč

Láká tě dynamický pohyb a adrenalin? Na tomto k ...zobrazit více

3
Slackline kurz pro pokročilé
500 - 700 Kč

Už umíš chodit a lákají tě výšky? Na tomto kurzu t ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha
Telefon: