Tomáš Klíma
Trenér akademie AK Olymp Brno, spolek

Nabírá
Zobrazeno - 1666x Uloženo - 1x

O mně

Ke sportu mě přivedl můj otec který mi šel svým osobním zapálením příkladem. Sám jsme jej chtěl napodobit a již v dětství jsem se rozhodnul svůj život se sportem spojit.


Vášní jsou pro mě vytrvalostní sporty, zejména běh, cyklistika, triatlon, běžecké lyžování a pohyb v přírodě. Sport je pro mě životní cestou i výzvou a i když již nezávodím, sportuji takřka denně.


Dokáži si díky osobním nabitým zkušenostem vcítit do kůže sportovce a pomoci mu nacházet pozitivní vztah ke sportu, tréninku a také najít dosažitelné osobní cíle.
Dosažené úspěchy a zkušenosti

Sportuji od útlého dětství. Věnoval jsme se nejdříve atletice a běžeckému lyžování, poté dělal plavání na úrovni reprezentace ČR a od 18-ti let triatlon (reprezentant ČR s účastí na ME juniorů, MS juniorů, ME do 23 ti let, ME dospělých). 


Mám trenérskou praxi v délce trvání 20-ti let v oblasti plavání, triatlonu a atletiky. Jsem profesionálním trenérem a působím na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka v Brně, kde věnuji výchově talentů na střední a dlouhé tratě. Vychoval jsme řadu reprezentantů ČR. Věnuji se také výuce tělesné výchovy učím předmět Teorie sportovního tréninku. Věnoval jsme se řadu let i kondičnímu tréninku a zejména fyzické přípravě jachtařů olympijských tříd Laser a Finn (6., 14., 28. místo na OH).


Mimo osobní sportovní praxe jsem prošel také jako student programy Sportovní školy a Sportovního gymnázia v Brně, dále Fakultou tělesnu kultury UP v Olomouci v oboru "Managment sportu a trenérství" a Fakultou sportovních studií MU v Brně v oboru "Management sportu".
Exkluzivní služby

Trénink dětí

Tvorba individuálního plánu

Trénink na vámi vybraném místě

Služby

1
Sportovní trénink
Dohodou

Skupinový i individuální trénink podle potřeb r ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Tento trenér trénuje pod akademií. Podívejte se na detailní informace této akademie.

Zobrazit akademii

Napsat zprávu

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt