Tomáš Kořený

Nabírá
Zobrazeno - 2104x Uloženo - 1x

O mně

Badminton hraju od roku 2006, kdy jsem přestal s florbalem a začal hrát se svým taťkou Benďasovu ligu v Ostravě. Byli jsme do badmintonu tak zažraní, že jsme k "Benďasce" přidali taky Havířovskou a Karvinskou ligu. Postupem času jsme se zlepšovali a já toho neměl dost :) k benďasu jsem tedy přetáhl svou manželku Míšu a začali jsme spolu hrát také mixy. Začal jsem se věnovat trénování sebe a Míši. Po dvou letech jsme se s Miškou stali jedni z nejlepších amatérských hráčů badmintonu v České republice.

Vždy jsem se zajímal o vzdělávání, podnikání a sport. Nebyl moc nadšený z toho jak se věci učí na školách - hlavně znalosti bez dovedností.. Snažil jsem se tedy vzdělávat v oblasti "jak učit".

Po škole jsem začal učit finanční gramotnost v naší rodinné firmě Finanční svoboda a se stejnojmennou deskovou hrou jsme jezdili učit školáky, učitele, finanční poradce a bankéře po celé ČR a Slovensku. Po 5 letech jsem potřeboval změnu od financí a rozhodl se rozvinout svoji badmintonovou zálibu do podnikání ve vedení a trénování badmintonových hráčů. 

Celý život jsem hrál závodně hokej a florbal. Vždy mi ale chyběl ze strany trenérů individuální přístup, vedení, vzor. Proto jsem se rozhodl stát se individuálním trenérem badmintonu :)

Dosažené úspěchy a zkušenosti

3x 🥇 vítěz singlové ligy v Ostravě (badmintonovaliga.cz)

3x 🥇 vítěz deblové Benďasovy ligy ( bendasovaliga.cz)

3x 🥇 vítěz deblové ligy v Karviné (kabal.cz)

4x 🥇 vítěz mixové i deblové ligy v Bohumíně

1x 🥇 vítěz mixové ligy v Ostravě a Havířově (habali.cz)


Exkluzivní služby

Trénink zdravotně handicapovaných

Trénink dětí

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Psychologická příprava

Video analýza

Odborný doprovod na závody

Sparing

Analýza a statistika utkání

Služby

1
Individuální trénink
500 - 800 Kč

Jednotlivec 600 Kč/h, 500 Kč/h při tréninku 2x ...zobrazit více

Hodnocení (1)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Karolína

Inovativní. Drží krok s trendy, jak nejefektivněji vést trénink. Každá lekce odlišná, zábavná. Hodiny bohužel rychle utečou :)

13. 9. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt