Zbyněk Poldauf

Nabírá
Zobrazeno - 1862x Uloženo - 0x

O mně

Většinu života se věnuji bojovým sportům. V dětství jsem si zamiloval wu-shu a v roce 2005 jsem poprvé trénoval Sandu (čínský box) na Sportovní univerzitě ve Weng Zhou. Poté jsem v roce 2009 absolvoval sedm měsíců na Sportovní univerzitě v Chengdu (z toho čtyři měsíce se S`chuanským wu-shu A teamem, který se připravoval na All China games a na World Wu-shu Championship v Kanadě). Toto byla má nejlepší zkušenost, co se týče tréninku Sandy. Na přelomu roku 2009 a 2010 jsem žil několik měsíců v Praze a působil mimo jiné jako choreograf a kaskadér ve filmu "Den draka". Do Číny jsem se vrátil po dokončení filmu a trénoval na profesionální úrovni v gymech, sponzorovaných prestižní fighterskou organizací “Amei legend”. V zimě 2014 jsem se přestěhoval do Thajska, kde jsem rozjel profesionální kariéru v Muay thai a K-1. Za pravého thaiboxera jsem se ale nikdy nepovažoval a ve svých zápasech jsem vždy hodne těžil z dovedností v Sandě.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Vítěz Czech Open 2007 Sanda -65Kg(Počátky, kdy jsem se ve spotu hledal.) 2014-2017 Profi kariéra Muay thai, K-1 s bilancí 31výher(z toho 21KO), 11proher a jedna remíza. V roce 2014 pás šampiona Phuketu -65kg.

Služby

1
Trénink Sanda
500 Kč

Soukromý 60-ti minutový trénink

2
Trénink Sanda
600 Kč

Soukromý 90-ti minutový trénink

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha
Telefon:

Trénuji také tyto sporty

Zbyněk Poldauf
Nabírá
0

0 hodnocení

Zbyněk Poldauf

 

Praha

refline příspěvky

Zbyněk Poldauf
Trenér Thaiboxu a Sandy

Práce na lapách tvoří hlavní část tréninku MT v Thajsku. Zpravidla se  jede pět kol po pěti minutách, ale vrcholoví thajští boxeři v přípravě na zápas jsou schopni "odlapovat" 25 minut najednou. Je ně ...zobrazit příspěvek