Trenéři

 

Hledat a filtry

Hledání

Chcete začít sportovat? Zobrazte si seznam sportů, které refcoach nabízí a najděte ten pravý pro vás.

Najít sport
Výsledky vyhledávání
Seřadit:
Nabírá
0

0 hodnocení

Veronika Buriš

Kazínská, Velká Chuchle
hlavní trenér AEROBIC TEAM Praha, lektorka lekcí stepaerobik, bodystyling, zumba, cvičení rodičů s dětmi, Děti na startu
Nabírá
5

1 hodnocení

David Stárek

U Golfu, Praha 15
(+ 1 další )
David Stárek je plně kvalifikovaný golfový profesionál PGA. Začínáte s golfem, nebo jste již pokročilý hráč? Má zkušenosti s trénováním hráčů všech výkonností. Pokud se golf chcete naučit od začátku správně, svěřte se do rukou profesionálního trenéra.
Nenabírá
0

0 hodnocení

Jsem bývalý tenista a boxer: Přes 20 let používám švihadlo jako součást svých tréninků. V roce 2016 jsem založil web www.svihej.cz a s bratrem se snažíme, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, jak je švihadlo mocné a zábavné.
Nabírá
0

0 hodnocení

Aleš Král

Squash Aréna, Cholupická, Praha 12
(+ 2 další )
Nabízím squashové tréninky pro děti, začátečníky, mírně pokročilé i závodní hráče, sparing, herní a kondiční cvičení SQUASH LIVE WIN!
Nabírá
0

0 hodnocení

Michal Kraus

Rokycany
Trénuji jednotlivce i skupiny, začátečníky i pokročilé. Spíše individuální lekce než pravidelné tréninky, času již není mnoho... Ale v případě zájmu se určitě domluvíme :)
Nabírá
4.7

1 hodnocení

Jakub Merta

U Labe 427/1, Hradec Kralove, Czechia
Třináct let se věnuji trénéřině stolního tenisu. Trénuji od nejmenších po vrcholové sportovce, ale i hobby hráče. Stolní tenis je individuální sport a přesně tak ke každému přistupuji - dle jeho potřeb, časových a fyzických možností.
Nabírá
4.9

1 hodnocení

Martin Cheníček

Liberec
(+ 6 dalších )
Freediving, forma potápění na nádech do hloubek, je starý jako lidstvo samo. Freediving je o cestě do hloubek moře, ale i svojí duše. O poznání sama sebe.. O přidání hloubky do života. Tak pojďme do ticha ve vodě i v sobě. Martin
Nabírá
4.9

7 hodnocení

Petr Vosátka

Squash - Holešovice, Jankovcova, Prague 7-Holešovice, Czechia
Tréninky squashe pro úplné či začínající hráčky a hráče všech věkových kategorií. Sparing pro mírně a středně pokročilé hráče. Trpělivost a přátelská atmosféra jsou samozřejmostí.
Nabírá
0

0 hodnocení

Jan Lempart

Brno
(+ 3 další )
U svých klientů se zaměřuji na jejich vlastní potenciál, jelikož jsme každý jedinečný a proto dávám přednost individuálnímu a kvalitnímu přístupu.
Nabírá
0

0 hodnocení

Adam Kilián

Ohradní, Praha 4
(+ 2 další )
Trénink má být zábavný a vysvětlení jednoduché :-)

Chcete začít sportovat? Zobrazte si seznam sportů, které refcoach nabízí a najděte ten pravý pro vás.

Najít sport