Daniel Barták

Nabírá
Zobrazeno - 1853x Uloženo - 1x

O mně

Trenérské činnosti se věnuji takřka dvacet let. Za tu dobu mi prošlo rukama spoustu skvělých sportovců, kteří bojovali o ty nejvyšší mety. A nejen oni. Trénuji i rekreační sportovce, kteří se přišli zpotit, odreagovat nebo získat sebevědomí.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Dvojnásobný mistr České republiky ve Vale Tudo.
Držitel prvního technického stupně Wingtsun.
Dopisovatel časopisu o bojových uměních a sportech Fighter’s magazin.
Trenér boxu ČBA třetí třídy.
Držitel černého pásu v BJJ.
Držitel Shooters MMA licence.
Mistr Evropy v BJJ.
Trenér MMA CAMMA 3. třídy.
MMA trenér roku Čech a Slovenska za rok 2014.
Druhé místo v anketě Bloger roku 2016

Začal jsem s bojovými sporty v roce 1988, a to s karate. Poté na více jak jednu dekádu zakotvil u Wing Tsun, ve kterém jsem získal první technický stupeň. V této době jsem se také chvíli věnoval Thajskému boxu u Jana Vávry, ale hlavně začal zápasit ve Vale Tudo, předchůdci dnešního MMA. Ve Vale Tudo jsem získal v roce 1999 a 2000 dva tituly mistra republiky. Celkem jsem vybojoval jedenáct zápasů, z nichž pouze jednou odcházel poražen. K dalším mým sportovním úspěchům patří dva tituly na WFK BJJ open, prvenství na Czech BJJ open, vítězství v kategorii gi a no-gi purple belt na mistrovství východního Německa. Mezi mé největší úspěchy patří zařazení mezi osmičku nejlepších gladiátorů desetiletí v roce 2007, titul mistra republiky v grapplingu z roku 2008 a titul mistra Evropy BJJ z roku 2010.

Za svoji trenérskou dráhu jsem vychoval řadu skvělých zápasníků. Mezi největší úspěchy bezesporu patří deset profesionálních titulů MMA (tři na GCF – Viktor Pešta, Filip Macek, Vít Vávra a dva na YBN – Stanislav Futera, Jiří Paluska, jeden na Aggrelinu Ondřej Skalník, jeden na UKFC Ondřej Skalník, dva na WWFC Magdalena Šormová a jeden WASO Viktor Pešta), a několik amatérských titulů v Čechách a na Slovensku. Jako reprezentační kouč jsem dovedl Jana Gottwalda k třetímu místu na amatérském mistrovství světa MMA v Minsku a Jana Václavka k třetímu místu na amatérském mistrovství Evropy v Praze a Nguyen Mahn Cuonga k třetímu místu na amatérském mistrovství Evropy v španělské Guadalajaře. Můj svěřenec Viktor Pešta zápasil v nejprestižnější MMA organizaci světa UFC. Podle internetového portálu Fight club news jsem byl vyhlášen nejlepším MMA trenérem Čech a Slovenska za rok 2014.

Mimo světa bojových sportů se také věnuji psaní povídek, které jsem především publikoval v knižní antologii českého hororu nebo internetovém časopise Howard. Vyšly mi tři knihy v roce 2004 Na útěku, loni Stinná místa a letos Život v kleci .

Videa

This is Penta!

Služby

1
Skupinové tréninky
1500 Kč

Hodinu a čtvrt trvající trénink ve skupině. Jednot ...zobrazit více

2
Soukromé lekce
1500 Kč

Soukromý hodinový (60 min) trénink s trenérem

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : U továren 999/31, Praha 15
Telefon: