Jana Jakušev Šrýtrová

Zobrazeno - 1188x Uloženo - 0x

O mně

Péče o pohybový aparát je v dnešní době velmi diskutovaným tématem. Ubývá přirozeného pohybu dětí i dospělých a pohybové vzorce a zvyky (dlouhé jízdy autem, práce na počítači nebo hraní online her) často mnoho pozitiv pro organismus nepřinášejí.


Na mých lekcích a workshopech se velmi ráda zaměřuji na vhodnou prevenci, tzn. často s klienty hovoříme o správném nastavení pracovního místa v kanceláři i na home office a diskutujeme o pohybových stereotypech v průběhu celého dne. Ve skupinových i individuálních lekcích pak nejvíce času věnuji jógovým ásanám vhodným pro zdravá záda, dechovým technikám a SPS/ SM Systému, tzn. Spirální stabilizaci páteře. Tato metoda má u mých klientů úžasné výsledky, pomáhá při akutních stavech i nadšeným sportovcům kompenzovat jejich náročný "hlavní" sport, např. běh, silové tréninky, apod.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Věnuji se mnoha typům sportů a cvičení, nicméně co se týká lekcí SM systému s klienty, za největší úspěch považuji jejich každodenní zlepšování zdravotního stavu - třeba to, že opět mohou bez obav chodit na procházky, sedět u počítače a bez bolesti hlavy vyřídit běžnou agendu nebo si bez omezení a bolestí mohou hrát s dětmi nebo vnoučaty. Podobně jako u jógy, kterou miluji, ani v SM Systému nespatřuji prostor pro "klasické" sportovní úspěchy, soutěž či vzájemné porovnávání. 

Exkluzivní služby

Trénink důchodců

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Pořádání sportovních workshopů

Služby

1
Individuální lekce SM Systém
599 Kč

Lekce úžasně efektivního cvičení MUDr. Richarda ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Radotín, Praha 16
Telefon:

Trénuji také tyto sporty

Jana Jakušev Šrýtrová
Nabírá
0

0 hodnocení

Jana Jakušev Šrýtrová

 

Radotín, Praha 16

refline příspěvky

Jana Jakušev Šrýtrová
Trenérka jógy a zdravotního cvičení

Hezký den, přátelé,
níže rozpis jógy na druhou polovinu prázdnin. Věřím, že i přes spoustu výletů a dovolených se s některými z vás uvidím 🙂
Pokud se budete chystat na lekci, budu ráda za vaši nezáv
...zobrazit příspěvek

Jana Jakušev Šrýtrová
Trenérka jógy a zdravotního cvičení

Hezký den, přátelé,
níže menší update k LEKCÍCM JÓGY.
Termíny na červenec platí a budu je vypisovat min. do konce září. NOVĚ, pokud nám nebude přát počasí, bude NÁHRADNÍ PROGRAM ve formě edukativníc
...zobrazit příspěvek

Jana Jakušev Šrýtrová
Trenérka jógy a zdravotního cvičení

Přátelé,
i v červnu se na vás těším na lekcích JEMNÉ FLOW JÓGY, venku u volejbalového hřiště, vedle Beach Areny v Radotíně. Termíny jsou uvedené v pozvánce.
Yogamatky si, prosím, přineste vlastní.
...zobrazit příspěvek