Jana Jakušev Šrýtrová

Zobrazeno - 113x Uloženo - 0x

O mně

Péče o pohybový aparát je v dnešní době velmi diskutovaným tématem. Ubývá přirozeného pohybu dětí i dospělých a pohybové vzorce a zvyky (dlouhé jízdy autem, práce na počítači nebo hraní online her) často mnoho pozitiv pro organismus nepřinášejí.


Na mých lekcích a workshopech se velmi ráda zaměřuji na vhodnou prevenci, tzn. často s klienty hovoříme o správném nastavení pracovního místa v kanceláři i na home office a diskutujeme o pohybových stereotypech v průběhu celého dne. Ve skupinových i individuálních lekcích pak nejvíce času věnuji jógovým ásanám vhodným pro zdravá záda, dechovým technikám a SPS/ SM Systému, tzn. Spirální stabilizaci páteře. Tato metoda má u mých klientů úžasné výsledky, pomáhá při akutních stavech i nadšeným sportovcům kompenzovat jejich náročný "hlavní" sport, např. běh, silové tréninky, apod.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Věnuji se mnoha typům sportů a cvičení, nicméně co se týká lekcí SM systému s klienty, za největší úspěch považuji jejich každodenní zlepšování zdravotního stavu - třeba to, že opět mohou bez obav chodit na procházky, sedět u počítače a bez bolesti hlavy vyřídit běžnou agendu nebo si bez omezení a bolestí mohou hrát s dětmi nebo vnoučaty. Podobně jako u jógy, kterou miluji, ani v SM Systému nespatřuji prostor pro "klasické" sportovní úspěchy, soutěž či vzájemné porovnávání. 

Exkluzivní služby

Trénink důchodců

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Pořádání sportovních workshopů

Služby

1
Individuální lekce
600 Kč

Osobní trénink SM Systému u mě zahrnuje cvičebn ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Radotín, Praha 16
Telefon:

Trénuji také tyto sporty

Jana Jakušev Šrýtrová
Nabírá
0

0 hodnocení

Jana Jakušev Šrýtrová

 

Euforie, Štefánikova, Praha 5-Smíchov

refline příspěvky

Jana Jakušev Šrýtrová
Trenérka jógy a zdravotního cvičení

Hledáte SPORTOVNÍ program na VÍKEND? Chcete si ZAMAKAT i se nechat (s)vést JÓGOVOU PRAXÍ S AROMATERAPIÍ? Pak je červnový víkend s Markétkou i se mnou právě PRO VÁS! Přihlašování a veškeré podrobnosti ...zobrazit příspěvek

Jana Jakušev Šrýtrová
Trenérka jógy a zdravotního cvičení

Milí jogíni, po delší pauze se na vás moc těším na PRAVIDELNÝCH LEKCÍCH POWERJÓGY - každou středu 18:30 - 19:30 v EUFORII na Smíchově. STARTUJEME 20.4.! Rezervace prosím přes web rezervace.euforie.cz/ ...zobrazit příspěvek