Karel Feferonka

Nabírá
Zobrazeno - 1419x Uloženo - 1x

O mně

K této specializaci jsem se posunul po letité zkušenosti s přípravami na zápasy v bojových sportech. Jak po silové stránce tak i z pohledu stravy. Vše jsem následně studoval, vyvíjel,zkoušel a nakonec zformoval do tvaru, který zaručeně funguje. Absolvoval jsem rekvalifikační kurzy zaměřené na fitness, suplementaci i  na výživu. Tréninky na posílení celého těla a pálení tuku praktikuji též formou online tréninků. Zakládám si především na slušnosti a veškeré tréninky i způsob úpravy stravy vedu v dnešní hektické době klidnou a stravitelnou formou, která má za účel Vám den zpříjemnit.

Praktikuji úpravu stravy, při které se Vaše tělo naučí efektivně pálit tuky. Naučím Vás vše jednoduše pochopit, seznámím Vás s velice pestrou nabídkou povolených potravin. Vše přizpůsobím Vaším možnostem i zdravotnímu stavu. Zdravý životní styl Vám změní život k lepšímu a s mojí pomocí velice příjemným způsobem. Život je sám o sobě stresující až dost, takže se společně vydáme na Vaší novou cestu bez stresu a vše Vám naservíruji tak, aby bylo snadné se tím řídit. Nečeká Vás žádná přísná dieta, po které stejně naberete kila zpět, čeká Vás nový životní styl, který navždy změní Vaše tělo a způsob Vašeho stravování.


Naše úspěšnost je stoprocentní. Všichni naši klienti byli vždy spokojení a překvapení, jak jejich tělo najednou lépe funguje, zdravotní stav se srovnává a váha klesá. Váhový úbytek při této úpravě stravy je individuální, závisí samozřejmě i na množství pohybu. V číslech se pohybujeme s úbytkem váhy od 8kg do 15kg během šesti týdnů. Poté si sami určíte, s jakou z částí naší úpravy stravy se vydáte dál a váhu si budete udržovat nebo ještě snižovat. Každému se věnuji individuálně a jsem s ním po celou dobu v kontaktu. Celý proces je především bez stresu a vychází z přirozenosti.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Kladné ohlasy z kterých mám radost si můžete dohledat na našem e-shopu s oblečením

https://www.feferonkateam.cz/sestitydenni-uprava-stravy-s-prirozenyn-ubytkem-vahy/


Exkluzivní služby

Trénink u klienta doma

Výživový poradce

On-line koučink

Trénink na vámi vybraném místě

Odborný doprovod na závody

Videa

Feferonka fight team hledá talent

Sestřih z našeho výběrového konkurzu. Vítězové dostali roční kompletní podporu.

Služby

1
Online lekce
Dohodou

Veškeré kardio cviky,strečink,cvičení s vlastní ...zobrazit více

Hodnocení (6)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Juraj Jurko

Jeden z najlepších trénerov v Česku a na Slovensku Všetko funguje na 101% Vrelo odporúčam 💪🌶️

8. 3. 2022
5

Martin

Karel ví co dělá, dělá to dlouho a dobře

27. 2. 2022
5

Stanley

Skvělý výsledky i podpora na dálku. Úprava stravy fakt konečně funguje a diky Feferonkovi nejsem tak línej :),fakt přátelský přístup a motivace bez stresu , doporučuji všem kdo chtějí něco změnit a někam se posunout.

27. 2. 2022
5

Marcela

Skvělý přístup a spolupráce o čem svědčí úbytek na váze 37kg za 6 měsíců. Perfektní online tréninky. Obrovská spokojenost. 🙏💪

22. 2. 2022
5

Katarína

Perfektní a účinná forma stravování. Skvělý přístup, podpora a super online tréninky 💪😀

19. 2. 2022
5

Stanley

Top 💪

18. 2. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

refline příspěvky

Karel Feferonka
Trenér výživy

Není čas na skromnost. Jsem moc rád, že to co dělám,dělám dobře a především mám největší radost z Vašich výsledků,úsměvů na tváři a spokojenosti.
 S mojí klientkou jsme začali v září minulého roku. V
...zobrazit příspěvek

Karel Feferonka
Trenér výživy

I takto vypadá naše úprava stravy, která vychází z přirozené stravy a čerstvých potravin. Vyzkoušejte můj šestitýdenní vstup do nového zdravého života. Budete překvapeni jak to funguje.

Karel Feferonka
Trenér výživy

Snažím se všem klientům vycházet maximálně vstříc a to i rozsáhlou konzultací ještě před objednáním produktu. Konzultaci vyloženě doporučuji na tel. 603977568, aby jste měli ze všeho již od začátku do ...zobrazit příspěvek