Výživoví poradci

Vhodná výživa je jeden ze základních pilířů zdravého životního stylu. Vyvážená strava s dostatkem jednotlivých složek, minerálů i vitamínů vám pomůže dosáhnout cílů rychle, zdravě a udržitelně. S hledáním cesty vám pomůže nutriční terapeut, specialista či výživový poradce.

Hledat a filtry

Hledání

Chcete začít sportovat? Zobrazte si seznam sportů, které refcoach nabízí a najděte ten pravý pro vás.

Najít sport
Výsledky vyhledávání
Seřadit:
Veronika Plátová
Nabírá
0

0 hodnocení

Veronika Plátová

 

Ceske Budejovice, Czechia
(+ 1 další )
Cesta ke zdraví a spokojenosti může začít na našem talíři. Sama jsem několik let experimentovala s různými typy stravování (veganství, makrobiotika, raw, půsty), abych našla to, co plně koresponduje s mou konstitucí a typem osobnosti – jídelníček, který m
MUDr. Hana Mojžíšová
Nabírá
0

0 hodnocení

MUDr. Hana Mojžíšová

 

Praha 1
(+ 2 další )
Jsem vystudovaná dětská lékařka, atestovaná v oboru vnitřního lékařství. Absolvovala jsem postgraduální vzdělávání pro lékaře v oboru obezitologie dětí i dospělých (garant Česká Lékařská Komora) a akreditovaný kurz Poradce pro výživu společnosti Nutris.
Radek Mlýnek
Nabírá
1.4

1 hodnocení

Radek Mlýnek

 

Kroměříž
Zastávám individuální přístup s ohledem na potřeby jedince, jeho situaci, stav psychiky, možnosti a úroveň chápání. Nenavrhuji jeden postup řešení pro všechny a nepočítám vám jen kalorie. Vrátím vám zdraví do vlastních rukou!
Karel Feferonka
Nabírá
5

6 hodnocení

Karel Feferonka

 

DAFIT GYM, Vršovická, Praha 10-Vršovice
Nabízím své služby všem co se chtějí dostat do formy. Nejčastějšími klienty jsou Ti, kteří chtějí změnit svůj dosavadní životní styl a chtějí se posunout vpřed jak po straně fyzické tak i v oblasti stravování.