Lucie Kubešová Leišová

Nabírá
Zobrazeno - 2100x Uloženo - 1x

O mně

Přeplavala jsem Gibraltarskou úžinu (2014), za deset dní uplavala 180 kilometrů po Vltavě z Českých Budějovic do Prahy (2015), získala bronzovou medaili na mistrovství světa v zimním plavání v ruském Tyumenu (2016), vyhrála závod 2 Bridges Hudson River Race v USA (2017) nebo přeplavala Ženevské jezero ze Švýcarska do Francie (2023). 


Mám licenci trenéra plavání III. třídy FTVS UK, osobně se ovšem spoléhám spíše na to, že já sama jsem ve svém životě naplavala přes 12 000 km (ať už během závodů nebo během tréninků), viděla jsem stovky tréninků a spoustu lidí s rozličnými potřebami toho, jak je třeba jim věci vysvětlovat a ukazovat, aby dosáhli výsledku, kterého dosáhnout chtějí. Při výuce nabízím hlavně trpělivost a lidský přístup, a to ať už jste na jakékoliv úrovni. 

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Bazénové plavání

1) Šest zlatých (a celkem 15 medailí) z mezinárodních mítinků (2009-2014)

2) Dvě účasti ve finále Mistrovství České republiky dorostu (2013)

 

Dálkové plavání

1) Úspěšné zdolání Gibraltarské úžiny, jednoho z průlivů Ocean Seven (2014) 

2) První místo v závodě na 40 km v rámci Českého poháru v dálkovém plavání dokončený v čase 13:42 (2015)

3) Zdolání řeky Vltavy z Českých Budějovic do Prahy – celkem 180 km za 10 dní (2015)

4) První místo v závodě 2 Bridges Hudson River Race (2017) 

5) Přeplavba Ženevského jezera ze Švýcarska do Francie (2023) 

 

Zimní plavání

1) Bronzová medaile na Mistrovství světa v Rusku (2016)

2) 7x1 místo (a celkem 12 medailových umístění) v závodech Českého poháru v zimním plavání (2015-2016)

3) Čtvrté místo v závodě Světového poháru v Lotyšsku (2017)

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Tvorba individuálního plánu

Sparing

Příprava studentů ke zkouškám

Pořádání sportovních workshopů

Služby

1
Individuální plavecké lekce
700 - 1000 Kč

Veškerý popis na www.luciekubesovaleisova.com ...zobrazit více

Hodnocení (8)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Dominika

Na kurz plavání u Lucie jsme se přihlásily s mojí sestrou. Celkem jsme absolvovaly šest lekcí a během této doby jsme se naučily plavat prsa a základy kraula. Lucie je velmi sympatická, snažila se nám vyjít vstříc, komunikuje přirozeně a vždy byla ochotna poradit nebo zodpovědět jakoukoliv otázku. Průběžně si ověřovala, zda je nám vše jasné a rozumíme instrukcím. Díky Lucce jsme našly zálibu v plavání a snažíme se v něm i nadále samy pro sebe zlepšovat. Moc děkujeme! :)

7. 1. 2024
5

Libor

Lucku jsem si vybral s cílem zrychlit a zefektivnit svoje plavání. Hned v rámci první lekce mi byla schopna říct, kde dělám chyby v technice a během celkových 6 lekcí mi předvedla velmi pestrou škálu tréninků, které by měly vést ke stanovenému cíli. Již po tak krátké době člověk cítí zlepšení. Na každou lekci byla Lucka připravená, komunikace výborná, v případě potřeby je připravena vyjít člověku vstříc. Pokud někdo hledá trenéra plavání, ať už jako začátečník nebo pokročilý plavec, Lucku můžu jen doporučit.

16. 11. 2023
5

Míra

Naprosto úžasný profesionální přístup, Po pár lekcích se člověk cítí jako Michael Phelps. Rozbor špatných plaveckých návyků a jejich odstranění dělá Lucka pomocí videa a proto je zlepšení velmi rychlé. Už nechci hledat jinou trenérku a až budu chtít přeplavat La Manche, vím na koho se obrátit. 🏊🏻‍♂️☝️😉

23. 6. 2023
5

Barbora

Lucii jsem našla přes stránky refcoach, vybrala jsem si ji, protože se mi zdála sympatická. Chtěla jsem milou a empatickou trenérku pro svou 11letou dceru, aby ji pomohla zdokonalit se v plavání a především získat chuť plavat. Školní plavání totiž vše dceři znechutilo. Jsem strašně moc ráda, že jsem se v odhadu nemýlila. Lucie je určitě nejlepší lektorka plavání ever :-) Dcera se po pár lekcích neskutečně zlepšila, získala sebevědomí, protože jí to začalo jít a hlavně bavit. Dokonce jsme si přikupovaly další balíček lekcí, protože dceru to opravdu chytlo a na hodiny plavání i na Lucii se vždy velmi těšila. Lucie je svědomitá, laskavá, spolehlivá, opravdu ze svého svěřence za celou lekci nespustí oči, velice intenzivně se plavci věnuje, umí poradit, pochválit, zasmát se... ideální přístup (nejen) k dětem. Lucii můžu všem vřele jen doporučit.

30. 5. 2023
5

Ondra

Pro referenci kohokoliv dalšího, kdo přemýšlí, jestli plavecké lekce s Luckou stojí za zvážení, tak mohu vřele doporučit. Od úvodního emailu jedné hodiny na zkoušku až po následujících 5 treninků v rámci prodloužení se vám Lucka snaží vyjít maximálně vstříc, pokud víte, co chcete a jste ochotni tomu věnovat čas. Mohu říct, že pondělní rána se stala na ten měsíc příjemným zpestřením a vědomí, že trenér je připravený dopředu a máte jeho 100% pozornost vám dává dodatečnou motivaci, což je další pozitivum. Z hlediska ceny se jedná o lepší střed a přes platbu předem, která by někoho mohla odradit, tak nebyl žádný problém. Jako samouk jsem si přál celkovou korekci a zlepšení, jež se mi dostalo v hojné míře + ještě zmíním dodatečné materiály, které mi byly k dispozici a v neposlední řadě zpětná vazba na moje návrhy a připomínky. Jako jedinou vadu bych viděl primární zaměření na plavecký bazen Axa, který není úplně přizpůsoben treninku, což by mohlo ne úplně sedět všem, kdo jsou zajetí plavat v drahách, ale na druhé straně, nepřišli jsme si prohlížet bazén a pokud budete chtít jako já, budete tak vyždímání, že si toho ani nevšimnete a je i možnost domluvit se na jiné alternativě. V rámci blízké budoucnosti, pokud bych hledal další vedení v tomto směru, určitě se k Lucce vrátím.

10. 4. 2023
5

Jana

S Luckou se plave skvěle. Všechno vysvětluje srozumitelně, trénink fázuje podle potřeby a je neskutečný motivátor. Po celou dobu tréninku mám její plnou pozornost a neutuchající pozitivní energii. Od začátku spolupráce dávala jednoznačně najevo, že ani v nejmenším nepochybuje, že se kraula naučím. Po šesti hodinách kraula opravdu plavu a pilujeme výdrž a práci s dechem. Nikdy bych nevěřila v tak rychlé pokroky. Po hodině s Luckou v bazénu se vždycky cítím báječně.

14. 3. 2022
5

Christian

Když se trenérka raduje z vašeho pokroku, tak se radujete taky, protože v tu chvíli chápete, že vaší trenérce na vás záleží. Lucka je skvělá. Plavat jsem sice uměl, ale technicky mě nikdy nikdo nezkontroloval. Po společných 6 týdnech na sobě cítím velký pokrok, dokážu lépe pracovat s dechem, dostat se do flow a zbytečně se při plavání nekroutit. Nechtěl bych nikoho jiného.

14. 3. 2022
5

Duc

Plavat jsem se vždy chtěl naučit, ale vždy jsem se toho bál, navíc začít se učit ve 25 letech bylo z mého pohledu trochu pozdě. Musím říct, že po 2 měsících tréninků s Luckou chodím plavat strašně rád, klidně i 4x týdně. Vůbec se už nemusím stydět, za to že bych divně plaval, ale vidím, že plavu lépe než jiní lidi na bazénu. Vždy se po tréninku cítím sebevědomě a jen se těším na další trénink. Určitě mohu jen doporučit! :)

14. 3. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha
Telefon:

refline příspěvky

Lucie Kubešová Leišová
Trenérka plavání

Volné místo pro plavání dvojic 👥

Na měsíc květen mám jedno volné místo pro dvojici, která by chtěla společně zlepšovat své plavecké umění, a to za akční cenu 1 000 Kč/50 minut (= 500 Kč/osoba/lekce
...zobrazit příspěvek