Michaela Holznerová

Nabírá
Zobrazeno - 1780x Uloženo - 1x

O mně

K józe jsem se jako mnoho lidí dostala skrz bolavá záda a dlouho jsem jí považovala za nejnudnější 'sport' na světě. Jak to tak ale bývá, s jógou se velice nenápadně začaly proměňovat moje hodnoty, pohled na svět i vztah k sobě samé. Jóga mě doprovázela na mých cestách po světě a po několika měsících v Indonésii jsem už bez ní nechtěla být. Odjela jsem tedy do Indie, kde jsem absolvovala instruktorský kurz.

Od získání certifikátu se moje vlastní praxe vydala na vlastní, dosti hrbolatou a klikatou cestu, lemovanou úžasnými lidmi, skvělými zážitky, plnou radostí, starostí, fyzické bolesti i uvolnění a především poznání, že čím dál jdu, tím méně vím a tím více si tu svou cestu užívám. Do Indie se za jógou vracím a neustále se dále vzdělávám. Zkouším všechny možné styly i odvětví a střídám je podle toho, co zrovna potřebuji a přitom se snažím nepodlehnout tlaku západu a mít na paměti slova mého učitele o tom, že jóga je jen jedna.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

500h Yoga Aliance certified Yoga Teacher 200h YTT Chandra Yoga Rishikesh, India 300h YTT Asociation for Yoga and Meditation, Goa, India Těhotenská jóga a jóga po porodu pro instruktory, Praha, Česká republika

Služby

1
Individuální lekce jógy 60 min
800 Kč

Lekce jógy ušitá přímo vám na míru. Pro jednotlivc ...zobrazit více

2
Individuální lekce jógy 90 min
1200 Kč

Lekce jógy ušitá přímo vám na míru. Pro jednotlivc ...zobrazit více

Hodnocení (1)

4.9

Cena - 4

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

4.9

Iva

Teprve u Michaely jsem pochopila o čem ta pravá jóga skutečně je. Ze cvičení s Michaelou jsem odcházela s pocitem pochopení, jak skvěle funguje moje tělo, ale zároveň i se spokojeností a klidem v duši. Přála bych to zažít každému. Míšo, moc děkuji. :)

24. 10. 2020

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha 4
Telefon: