Natálie Polanská

Nabírá
Zobrazeno - 1458x Uloženo - 1x

O mně

Jmenuji se Natálie Polanská a je mi 30 let. Od narození bojuji s autoimunitní poruchou a to mě přivedlo ke sportu, díky tomu mohu pomáhat i lidem, které trápí opakované respirační onemocnění a dlouhá rekonvalescence.

Nejprve jsem začala s tancem - ZUMBA, současně s tím i surfem na Kanárských ostrovech. V 15 letech jsem se začala věnovat fitness, jelikož jsem měla problémy pohybového aparátu po úrazu. Díky tomu se odlišuji od ostatních a také komplexností svých služeb. Těšit se můžete na úvodní konzultaci ZDARMA, na které probereme vše co potřebujete vědět o naší spolupráci a co Vás ke mě přivádí, až po návrh spolupráce. To nám upřesní jakým směrem a jak často budeme pracovat na tvém cíli. Pro dosažení Vašich cílů nabízím možnost i tejpování, které lze volit i v těhotenství či pro efektivnější využití tréninku na závěsných systémech a různých druhů expandérů.

Ať Vás trápí kondice, tělesná hmotnost, jste po porodu nebo poúrazový stav nejste na to samotní. V rámci tréninku se seznámíte s aplikováním vývojové kineziologie a ideomotoriky pro zdravé provedení cviků a udržitelný rozvoj síly. Nemusíte se bát, kulturistu z Vás neudělám. 

Budu Vás vést od tréninku přes stravu k udržitelnému rozvoji zdravého životního stylu. 

Dosažené úspěchy a zkušenosti

2021 Licence osobního a kondičního trenéra 

2021 Instruktorka Zumba

2021 Instruktorka závěsných systémů 

2021 Instruktorka vývojové kineziologie 

2021 Licence kinezio tejpování 

2021 Instruktorka funkčních tréninků 

2022 péče a cvičení pro těhotné 

2022 péče a cvičení po porodu 

Exkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Trénink dětí

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Komplexní diagnostika zdravotního stavu

Psychologická příprava

On-line koučink

Služby

1
Osobní trenérka fitness
Dohodou

Úvodní konzultace Vašeho stavu a dosažení cíle ...zobrazit více

Hodnocení (4)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Pali

Profesionálný otvorený a kamaratský pristup k klientom. Pekná holka, ktorá vie ako narabáť s postavou a fakticky ma naučila znovu chodiť. Určite odporúčam, kvalita prevyšuje cenu na 100%. Diky za trening boli to prínosné.

23. 4. 2022
5

Pavla

Skvělá spolupráce po všech stránkách. Bolesti zad a krční páteře ustoupily po několika lekcích. Natálka vnímá potřeby klienta a dokáže mu přizpůsobit cviky na míru. Profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

8. 4. 2022
5

Alexandra

Natálka zareagovala na moji potřebu a žádost velice rychle, ihned našla blízký volný termín a i navzdory mému posouvání zvládla všechno zařídit. Krásně mi vytejpovala těhotenské bříško, které mám pár dní před porodem a díky jejímu zásahu se mi od té doby funguje o dost lépe. Bříško mám velké a miminko v něm docela těžké a už sem díky tomu hodně trpěla na bolesti zad a nechuť kamkoliv chodit. Zároveň mi ukázala pár poměrně jednoduchých kroků jak si od bolesti v kyčlích a zádech ulevit i v těchto dnech těsně před porodem. Nikdy bych nevěřila, kolik problémů umí způsobit jen špatne postavení nohou. Děkuji Naty

6. 4. 2022
5

Šárka

Natálie je člověk na správném místě. Vnímám, že svou práci dělá poctivě do morku kostí a je pro ni částečně i posláním. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Je empatická, důsledná, precizní, hloubavá..věřím, že se s Natálkou bude dobře spolupracovat všem těm, kteří chtějí pojmout trénink komplexně, tzv. holisticky a funkčně. Velmi děkuji a těším se na další spolupráci! Šárka Opatová

5. 4. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

Trénuji také tyto sporty

Natálie Polanská
Nabírá
0

0 hodnocení

Natálie Polanská

 

Vojtíškova, Praha 11-Chodov