Natálie Polanská

Nabírá
Zobrazeno - 194x Uloženo - 1x

O mně

Jmenuji se Natálie Polanská a je mi 30 let. Od narození bojuji s autoimunitní poruchou a to mě přivedlo ke sportu, díky tomu mohu pomáhat i lidem, které trápí opakované respirační onemocnění a dlouhá rekonvalescence.

Nejprve jsem začala s tancem - ZUMBA, současně s tím i surfem na Kanárských ostrovech. V 15 letech jsem se začala věnovat fitness, jelikož jsem měla problémy pohybového aparátu po úrazu. Díky tomu se odlišuji od ostatních a také komplexností svých služeb. Těšit se můžete na úvodní konzultaci ZDARMA, na které probereme vše co potřebujete vědět o naší spolupráci a co Vás ke mě přivádí, až po návrh spolupráce. To nám upřesní jakým směrem a jak často budeme pracovat na tvém cíli. Pro dosažení Vašich cílů nabízím možnost i tejpování, které lze volit i v těhotenství či pro efektivnější využití tréninku na závěsných systémech a různých druhů expandérů.

Ať Vás trápí kondice, tělesná hmotnost, jste po porodu nebo poúrazový stav nejste na to samotní. V rámci tréninku se seznámíte s aplikováním vývojové kineziologie a ideomotoriky pro zdravé provedení cviků a udržitelný rozvoj síly. Nemusíte se bát, kulturistu z Vás neudělám. 

Budu Vás vést od tréninku přes stravu k udržitelnému rozvoji zdravého životního stylu. 

Dosažené úspěchy a zkušenosti

2021 Licence osobního a kondičního trenéra 

2021 Instruktorka Zumba

2021 Instruktorka závěsných systémů 

2021 Instruktorka vývojové kineziologie 

2021 Licence kinezio tejpování 

2021 Instruktorka funkčních tréninků 

Exkluzivní služby

Diagnostika pohybového aparátu

Trénink dětí

Výživový poradce

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

Komplexní diagnostika zdravotního stavu

Psychologická příprava

On-line koučink

Služby

1
Osobní trenérka fitness
Dohodou

Úvodní konzultace Vašeho stavu a dosažení cíle ...zobrazit více

Hodnocení (4)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Pali

Profesionálný otvorený a kamaratský pristup k klientom. Pekná holka, ktorá vie ako narabáť s postavou a fakticky ma naučila znovu chodiť. Určite odporúčam, kvalita prevyšuje cenu na 100%. Diky za trening boli to prínosné.

23. 4. 2022
5

Pavla

Skvělá spolupráce po všech stránkách. Bolesti zad a krční páteře ustoupily po několika lekcích. Natálka vnímá potřeby klienta a dokáže mu přizpůsobit cviky na míru. Profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

8. 4. 2022
5

Alexandra

Natálka zareagovala na moji potřebu a žádost velice rychle, ihned našla blízký volný termín a i navzdory mému posouvání zvládla všechno zařídit. Krásně mi vytejpovala těhotenské bříško, které mám pár dní před porodem a díky jejímu zásahu se mi od té doby funguje o dost lépe. Bříško mám velké a miminko v něm docela těžké a už sem díky tomu hodně trpěla na bolesti zad a nechuť kamkoliv chodit. Zároveň mi ukázala pár poměrně jednoduchých kroků jak si od bolesti v kyčlích a zádech ulevit i v těchto dnech těsně před porodem. Nikdy bych nevěřila, kolik problémů umí způsobit jen špatne postavení nohou. Děkuji Naty

6. 4. 2022
5

Šárka

Natálie je člověk na správném místě. Vnímám, že svou práci dělá poctivě do morku kostí a je pro ni částečně i posláním. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Je empatická, důsledná, precizní, hloubavá..věřím, že se s Natálkou bude dobře spolupracovat všem těm, kteří chtějí pojmout trénink komplexně, tzv. holisticky a funkčně. Velmi děkuji a těším se na další spolupráci! Šárka Opatová

5. 4. 2022

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

Trénuji také tyto sporty

Natálie Polanská
Nabírá
0

0 hodnocení

Natálie Polanská

 

Vojtíškova, Praha 11-Chodov