Valerii Statsenko

Zobrazeno - 739x Uloženo - 0x

O mně

Ahoj!)

Kalisteniku neboli StreetWorkout dělám již čtvrtým rokem a za tuhle poměrně krátkou dobu s jistotou se můžu podělit a naučit věcem na které jsi se jenom s údivem díval. 

Naučil jsem se všechno sám ( různé variace stojky, planche, front lever, back lever, dynamické prvky na vysoké hrazdě apod.) a dokážu i naučit tebe, i přes menší neúspěchy které tě určitě budou čekat, ale stačí jenom trochu to opravdu chtít a uvidíš jak to půjde).

Začal jsem s tím z důvodu že jsem byl opravdu hodně hubený a poměrně slabý, do podrobná tenhle sport jsem poznal přes internet a řekl jsem si že to je moje, to je to, co budu a chci dělat.


Tenhle sport dělám spíš jako koníček pokaždý když mám volný čas, po škole nebo práci tak jedině workout hřiště a při horším počasí doma nebo v tělocvičně.

Důvodem vytvoření tohodle článku byli častý dotazy náhodných lidí kteří šli kolem a zastavovali se zeptat nebo chtít ukázat jak to dělám, někteří z nich jsou moje kamarády se kterýma chodíme na tréninky kde je učím prvkům které chtějí a je v tom viditelně rychlý progres .

Dosažené úspěchy a zkušenosti

Jezdím po různých městech ČR vystupovat s týmem.

Exkluzivní služby

Trénink dětí

On-line koučink

Služby

1
Osobní trenér, online lekce.
Dohodou

Dokážu trénovat jak osobně, např. venku na work ...zobrazit více

Hodnocení (0)

0

Cena - 0

Sympatie - 0

Kvalita - 0

Profesionalita - 0

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt