Adam Provazník

Nabírá
Zobrazeno - 3227x Uloženo - 2x

O mně

Už od mala jsem se jevil jako hyperaktivní dítě, a tak není divu, že se od té doby věnuji sportu. Sport a pohyb mi umožnil se vybít a odreagovat. Začínal jsem na bojových sportech, které jsem pak vystřídal za další sporty. Jednalo se především o „streetové“ aktivity jako parkour, breakdance a basketbal. Nyní studuji 2. ročník magisterského studia na Fakultě Tělesné Výchovy a Sportu UK. Při studiu tělovýchovy jsem zjistil, že sport a pohyb obsahují mnohem více, než jsem si do té doby myslel. Začal jsem se věnovat dalším odvětvím, konkrétně gymnastice, józe a capoeiře. Od té chvíle je mým hlavním cílem vnímat tělo a pohyb člověka v širších souvislostech a díky tomu zajistit všestranný rozvoj pohybových kompetencí. Tato orientace mě přivedla k programu Animal Flow, který zábavně kombinuje prvky z tance, gymnastiky a dalších pohybových odvětví. Mimo Animal Flow trénuji a učím různorodé pohybové dovednosti z oblasti fitness, calisteniky a dalších. Rád vytvářím nové výzvy a kombinace cvičení v různorodých podmínkách. Pokud je to možné, preferuji cvičení venku na čerstvém vzduchu. Mým hlavním úkolem je bezpečně dovést mé klienty k jejich cílům.

Dosažené úspěchy a zkušenosti

- Postup do první ligy mužů v basketbalu.

- Bakalářský titul UK FTVS obor Tělovýchova a sport

- Kurz instruktora fitness

- Letní kurz přežití v přírodě

- Absolvent semináře Wim Hof metody 

- Certifikovaný kurz Animal Flow L1

Exkluzivní služby

Trénink dětí

Trénink u klienta doma

Tvorba individuálního plánu

Rehabilitace a zdravotní cvičení

On-line koučink

Videa

Animal Flow

AF

Služby

1
Animal Flow lekce
Dohodou

Lekce všestranného programu Animal Flow individuál ...zobrazit více

Hodnocení (4)

5

Cena - 5

Sympatie - 5

Kvalita - 5

Profesionalita - 5

5

Karla

Zábavně a zároveň profesionálně odvedené lekce. Pokaždé se cítím skvěle.

20. 5. 2021
5

Adéla

Adam je skvělý trenér a velmi individuálním přístupem. Je mi zvlášť sympatické, že je pro něj prioritou zdravý pohyb a ne výkon za každou cenu. Taková "pohybová udržitelnost", což je důležité na jakékoli výkonnostní úrovni.

20. 5. 2021
5

Věra

20. 5. 2021
5

Marie

Adam je fajnový trenér s lidským přístupem. Lekce Animal Flow jsou velmi zábavné a kombinují jak již naučené dovednosti, tak nové prvky. Baví mě, že každou lekci zakončujeme "flow", která je složená z prvků, co jsme se naučili. Z každé lekce chodím příjemně odreagovaná a fyzicky unavená (jak to má být). Vřele doporučuji jak trenéra Adama, tak Animal Flow.

20. 5. 2021

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt

 Adresa : Praha, Czechia
Telefon:

Trénuji také tyto sporty

Adam Provazník
Nabírá
5

4 hodnocení

Adam Provazník

 

Praha, Czechia

refline příspěvky

Adam Provazník
Trenér Animal Flow a funkčního tréninku

Dneškem jsme odstartovali další kurz Animal Flow! Tentokrát se jedná o online variantu. Kdo se nestihl zapsat ať nezoufá! V únoru začínají další kurzy a to prezenčně na Letné v příjemném studiu Yogard ...zobrazit příspěvek

Adam Provazník
Trenér Animal Flow a funkčního tréninku

Od 2. listopadu se otevírá 5 týdenní kurz Animal Flow. Exkluzivně pro ženy, přes organizaci www.jdubehat.cz neváhejte se přidat! 
Více na www.jdubehat.cz/aktualne/prispevek/animal-flow-nauc-s
...zobrazit příspěvek

Adam Provazník
Trenér Animal Flow a funkčního tréninku

Věděli jste, že Animal Flow má své vlastní názvosloví? Díky tomu může lektor v případě potřeby vést pouze verbálně a při tom zvládne například kontrolovat kvalitu cvičení. Názvosloví se neskládá pouze ...zobrazit příspěvek