Trenéři Český Krumlov a okolí

Detailní profily a hodnocení trenérů i sportovních klubů po celé České republice na jednom místě.

Hledat a filtry

Hledání

Chcete začít sportovat? Zobrazte si seznam sportů, které refcoach nabízí a najděte ten pravý pro vás.

Najít sport
Výsledky vyhledávání
Seřadit:
Kateřina Siebeltová
Nabírá
0

0 hodnocení

Kateřina Siebeltová

 

Kdekoliv když budeš chtít, Bedřicha Smetany, České Budějovice 1
Nabízím konzultací stravovacího režimu, ať už z důvodu hubnutí, zkvalitnění stravy anebo hledání udržitelného způsobu stravování. Jako certifikovaná výživová poradkyně se zabývám hlavně nutričním složením, díky kterým se můžete zbavit chuti na sladké.
Václav Mikšovský
Nabírá
0

0 hodnocení

Václav Mikšovský

 

Lannova třída 92/53, České Budějovice
Jmenuji se Václav Mikšovský a jsem beznadějně zamilovaný do pohybu. Vždycky mě fascinovalo lidské tělo a co všechno člověk může dokázat. Naučím tě úplné základy, techniku jak s činkou na zádech tak i s vlastní váhou. Chceš být lepší verze sama sebe ?
Michal Rybák
Nabírá
0

0 hodnocení

Michal Rybák

 

Evžena Rošického 1705, České Budějovice
Trénuji primárně atlety SK Čtyři Dvory ČB. Mám na starosti skupiny od mladšího žactva (11 let) až po dospělé. Trénujeme s nadšením, pestře a trénujeme od základů sportovního pohybu až po techniku atletických disciplín. Vše graduje starty na závodech.
Roman Vejda
Nabírá
4.2

5 hodnocení

Roman Vejda

 

J. Opletala 971/33, České Budějovice 2, České Budějovice
Trénuji jak pokročilé cvičence ,tak i úplné začátečníky. Dbám na správnou techniku provedení cviků a snažím se s klienty o odstranění špatných návyků jak při cvičení, stravování , suplementaci a mnoho dalších otázek…
Veronika Plátová
Nabírá
0

0 hodnocení

Veronika Plátová

 

Ceske Budejovice, Czechia
(+ 1 další )
Cesta ke zdraví a spokojenosti může začít na našem talíři. Sama jsem několik let experimentovala s různými typy stravování (veganství, makrobiotika, raw, půsty), abych našla to, co plně koresponduje s mou konstitucí a typem osobnosti – jídelníček, který m
Veronika Plátová
Nabírá
0

0 hodnocení

Veronika Plátová

 

Ceske Budejovice, Czechia
Ať už se rozhodnete pro dynamické nebo klidné jógové lekce, budeme vždy klást důraz na spravné provedení pozic a především na správnou techniky dechu tak, aby vám jóga přinášela co největší benefity na všech úrovních.