Petra Prokopová

Zobrazeno - 1655x Uloženo - 0x
Petra Prokopová
Pořadatel akce

Na 19. 5. 2022 v Fitness Clinic, Jindrova, Praha 13, Česko chystáme Kondice pro děti.

Petra Prokopová
Trenérka funkčního tréninku

V trénikách často využívám unilaterální cviky. Cviky, kdy trénujeme odděleně jednu a druhu nohu. 

Proč trénovat na jedné noze?

Značná část našich aktivit se odehrává na jedné noze (chůze, běh, běh v rámci sportu, ale i sportovní techniky).
V daných aktivitách dochází k tom, že zatěžujeme více silnější končetinu a zjednodušeně řečeno nám vznikají dysbalance. Unilaterální trénink vrací tělo do rovnováhy, tak aby nevznikaly případné další potíže.

Chcete si vyzkoušet trénink? Neváhejte mě kontaktovat nebo mrkntněte na web www.sportujslehkosti.cz.

Petra Prokopová
Trenérka funkčního tréninku

Praktický e-book "Kompenzace a kondice" přináší inspiraci do tréninků malých a mladých sporťáků. V  této ukázkové verzi naleznete tréninky na posílení středu těla a pár cviků na posílení zad. Cílem je rodičům, či trénujeme rodičům ukázat cestu jak zlepšit u svých dětí, svěřenců držení těla a pohybové návyky. Získejte ukázkovou verzi ZDARMA. Objednat si jej můžete zde: www.sportujslehkosti.cz/workshopy-kurzy/

Petra Prokopová
Trenérka funkčního tréninku

Přijďte si zacvičit a přispějte na pomoc Ukrajině. Společně ve spolupráci s Fitnesss Clinic veškerý výtěžek ze skupinových lekcí ve čtvrtek 3.3. pošleme na účet Člověka v tísni na humanitární pomoc.  A protože, ne všichni, kdo chtějí moci máme lekce ve čtvrtek část financí ze střední lekce Kondiční trénink dětí bude přidán k celkovému výtěžku. Těším se na vás ve středu 2.3. od 16 hod, ve Fitness Clinic (Jindrova 56, Praha - Stodůlky).

Petra Prokopová
Trenérka funkčního tréninku

Na začátku školního roku jsem ve spolupráci Fitness Clinic rozjela skupinovou lekci "Kondiční trénink pro děti." Jede o lekci zaměřenou na zlepšení držení těla, zlepšení pohybových návyků. To vše formou pohybových her v kombinaci s cvičením vycházející z konceptu DNS. Lekce je skvělá jako kompenzační cvičení ke sportu. 

Místo: Fitness Clinic, Praha - Stodůlky 
Termín a čas: každou středu od 16 - 17 hod. 
Určeno pro: děti 10 - 15 let 

Sice nové pololetí již začalo, ale do tréninku můžete naskočit kdykoliv. Mrkněte na web gymu a registrujte svému malému sportovci místo. 

fitnessclinic.cz/skupinove-lekce/kondicni-trenink-pro-deti/

Napsat zprávu trenérovi

Pro odeslání zprávy je nutné se přihlásit

Přihlásit

Působiště a kontakt