Trenéři Šlapanice a okolí

Najděte svého ideálního trenéra ve vašem městě.

Hledat a filtry

Hledání

Chcete začít sportovat? Zobrazte si seznam sportů, které refcoach nabízí a najděte ten pravý pro vás.

Najít sport
Výsledky vyhledávání
Seřadit:
Nabírá
0

0 hodnocení

Mgr. Jiří Pačes,Ph.D.

Brno-Líšeň
licencovaný trenér II. třídy ČTS absolvent fakulty sportovních studí MU Brno
Nabírá
0

0 hodnocení

Lubomír Komínek

Vídeňská 99, Brno-střed
Zaměřuji se na akrobacii a fitness. Co je pro mě nejdůležitější, tak to abych předal své zkušenosti klientovi a hlavně aby byla zábava.
Nabírá
1.6

2 hodnocení

Ahoj, jsem trenér esport titulu League of Legends. Moji pracovní náplní je především rozvoj největších talentů v českém a slovenském prostoru. Věnuji se ale také tvorbě kurzů a individuálním tréninkům u začínajících a pokročilých hráčů.
Nabírá
0

0 hodnocení

Máte nějaký sportovní cíl nebo vysněný zápas? Zkuste se připravovat pod mojí taktovkou. Jedině úsměv, spokojenost, cíl se dál zlepšovat je pro mě potvrzením, že jsem odvedl dobrou práci.
Nabírá
0

0 hodnocení

Michal Roček

Kounicova 20/22, Brno-střed
V našem šermířském klubu pracujeme s mládeží, ale i s dospělými zájemci, kteří neměli možnost si olympijský šerm vyzkoušet. Každoročně pro ně otevíráme kurzy, vybavení pro trénink a šerm zajišťuje náš oddíl.
Nabírá
0

0 hodnocení

Linda Beniačová

Botanická 51/53a, Brno-střed
Som bežkyňa, športovkyňa, učiteľka od malička. Vediem ľudí ku svojim cieľom či je to zrychlenie času na závod, zlepšiť techniku pri behu, odbehnúť si prvých 5km , alebo sa pripraviť na horský ultramaratón :-)
Nabírá
0

0 hodnocení

Pavel Růžička

Gymnázium Slovanské náměstí, Slovanské náměstí, Brno-Královo Pole
Bojovým uměním se věnuii od roku 2000. Mám zkušenosti ze systému Judo, Aikido, tradičního Kung Fu, Hung Gar Kung Fu a ze šermu. Wing Tsun se věnuji od roku 2010.
Nabírá
0

0 hodnocení

Lenka Bořutová

Brno
(+ 1 další )
Jsem osobní trenérka a výživová poradkyně už mnoho let. Ráda Vám pomohu se zlepšením kondičky, síly, redukcí tuku, nabráním svalové hmoty. Připravím individuální nebo skupinovou lekci pro děti i dospěláky, pro začátečníky i profíky.
Nabírá
0

0 hodnocení

Jiří Starý

Elementary school Brno, Čejkovická, Čejkovická, Brno-Vinohrady
(+ 5 dalších )
Florbal je nádherný sport pro každého. Trénuji mládež, začátečníky ale i dospělé hrající nejvyšší soutěže. V tréninkovém procesu kladu důraz na výchovu špičkového sportovce, ale především na výchovu slušného člověka pro běžný život.
Nabírá
0

0 hodnocení

Petr Moučka

Na Golfu, Kuřim
Trénování golfu se věnuji více než dvacet let. Věnuji se tréninku ve všech věkových i výkonnostních kategorií. Chcete začít s golfem? Nebo máte singl handicap a chcete se posunout dál? Neváhejte mě kontaktovat. Působím v golf resortu Kaskáda.

Chcete začít sportovat? Zobrazte si seznam sportů, které refcoach nabízí a najděte ten pravý pro vás.

Najít sport